Українці платитимуть за газ більше

16:20 16 квітня 2019 р.


Фото: DT.ua

Директор дивізіону «Газ» НАК «Нафтогаз України» Андрій Фаворов попередив: «Ми будемо змушені дотримуватися чинної постанови №867, якою на нас покладено спецзобов’язання».

Андрій Фаворов повідомив це в інтерв’ю інформаційній агенції «РБК-Україна», в якому він також зазначив: «Але наша позиція залишається незмінною. НАК вважає, що газ має продаватися за ринковою ціною, яку визначає попит і пропозиція. Цей рівень може бути як вищий ціни, встановленої Кабміном, так і нижчий»

Директор дивізіону «Газ» уточнив: «Чинна урядова постанова №867 від 19 жовтня минулого року, якою на Нафтогаз покладено спецзобов’язання, визначає, що з 1 травня ціна на газ має бути підвищена до 7,2 тисячі гривень за тисячу кубометрів (на даний момент вона становить 6235,5 гривень без ПДВ і транспортування). Також цей документ передбачає прив’язку цін для побутових споживачів до цін для комерційних клієнтів з 1 січня 2020 року і повне скасування режиму ПСО з 1 травня 2020 року. Це, нагадаю, один з пунктів домовленостей нашої країни з Міжнародним валютним фондом».

dailylviv.com

До теми

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

20:45 21 січня 2022 р.

Поліція за мільйон гривень наглядатиме за охоронцями Львівводоканалу

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало угоду з Управлінням поліції охорони у Львівській області на «здійснення контролю за порядком несення служби персоналом охорони».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу