Українці й поляки домовилися спільно створювати зенітно-ракетну техніку

19:45 22 грудня 2016 р.


Фото: unian.ua

Держконцерн «Укроборонпром» і польська компанія «WB Electronics» підписали угоду про співпрацю в галузі створення зенітної та зенітної-ракетної техніки.

Державний концерн «Укроборонпром», який об'єднує головні підприємства оборонно-промислового комплексу країни, і польська компанія «WB Electronics S. A.» підписали сьогодні, 22 грудня, угоду про співпрацю у сфері протиповітряної оборони, зокрема, в області створення нових зразків зенітної і зенітної-ракетної техніки у відповідності з умовами ведення сучасної війни.  З української сторони безпосередніми учасниками співпраці виступили держпідприємство «Спецтехноекспорт» і ДАХК «Артем», які входять до складу держконцерну.

Заступник генерального директора з авіабудування і виробництва «Укроборонпрому» Володимир Коробов пояснив: «Досвід і можливості польських партнерів важливі для нас і подальшого розвитку українського ОПК. «Укроборонпром» остаточно визначив курс переходу на міжнародні стандарти, тому ми раді розробляти нові зразки озброєння саме з компанією країни – члена НАТО».

Польська сторона, своєю чергою, зазначила високий рівень компетенції українських фахівців у галузі протиповітряної оборони. Про це повідомили сьогодні, 22 грудня, в прес-службі «Укроборонпрому», де також нагадали, що Житомирський бронетанковий завод, який входить до складу «Укроборонпрому», буде модернізувати військову оптику з польським технологій на основі співпраці з польською компанією «РСО S. A». 

dailylviv.com

До теми

20:24 27 січня 2021 р.

Оборонний завод у Львові: не можуть ані завантажити, ані погасити борги

Сьогодні, 27 січня, під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика відбулася робоча зустріч з керівництвом ДП «ЛДЗ «ЛОРТА» та представниками профспілки підприємства. Розглянули ситуацію щодо роботи заводу.

Рубрика: Економіка

19:48 27 січня 2021 р.

Будівництво Північної об’їзної Львова: у Кам’янка-Бузькому районі викупили всі ділянки

Для будівництва Північної об’їзної Львова у власників викупили 16 земельних ділянок на території Жовківського, Кам’янка-Бузького та Яворівського району із 52 запланованих.

Рубрика: Економіка

19:10 27 січня 2021 р.

Трудовим мігрантам обіцяють гроші на власну справу

Сьогодні, 27 січня, на черговому засіданні Уряд схвалив проект закону щодо запровадження системи стимулюючих заходів для громадян, які працювали за кордоном та повернулися в Україну, спрямованих на підтримку їх підприємницької діяльності.

Рубрика: Економіка

14:26 27 січня 2021 р.

Турки побудують на Сколівщині вітрову електростанцію

Турецька компанія “Атлас Глобал Енерджі” втілює у Сколівському районі проект з будівництва вітрової електростанції загальною потужністю 60МВт. Ввести в експлуатацію ВЕС планують у серпні 2022 року. Вироблену електроенергію реалізовуватимуть в загальну мережу за "зеленим" тарифом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу