Український лоукостер скасував рейси зі Львова

19:34 2 липня 2020 р.

Фото до новини

З 5 липня 2020 року авіакомпанія SkyUp Airlines продовжить виконувати польоти за п’ятьма з оголошених раніше восьми напрямків внутрішньоукраїнської програми. Скасування рейсів торкнеться польотів між Львовом та Харковом, а також із Києва до Львова та Харкова.

Про це повідомив перевізник.

"Ми проаналізували запити українців і врахували досвід попередніх сезонів, тож цього літа запланували польоти як за звичними, так і за новими напрямками.

Виконання внутрішніх рейсів є соціальним продуктом для SkyUp. Ми хочемо, щоб українці могли швидко і за доступні гроші подорожувати в своїй країні. Запуск таких рейсів для нас можливий при повноцінному відновленні міжнародної польотної програми. Адже недоотримані кошти на внутрішніх рейсах компенсуються за рахунок міжнародних напрямків. Однак на сьогодні міжнародна програма відновлюється лише за трьома напрямками.  Авіакомпанія тільки розпочинає виконання чартерних програм до Туреччини  та Єгипту, а також регулярних рейсів до Албанії. Подальші плани по відновленню міжнародної польотної програми залежать від розвитку ситуації з поширенням  пандемії. 

Ми відмічаємо, що українці готові літати за тарифами в ціновому діапазоні 500-800 грн. SkyUp працює за лоукост-моделлю і може забезпечувати лише певний відсоток квитків за ціною на рівні 500 грн. Зберігати таку вартість на всьому рейсі неможливо, оскільки ПДВ, що входить до її складу, суттєво збільшує собівартість рейсу. Таким чином ми спостерігаємо  наступну тенденцію: коли в системі залишаються дорожчі квитки, попит на рейс знижується. Відповідно, завантаженість рейсу зменшується. 

Окрім цього,  на готовність українців запланувати політ суттєво впливають і карантинні обмеження, які змушують впроваджувати  нові заходи безпеки під час подорожей",- зазначив перевізник.

Польоти скасовують

Київ – Львів – Київ: з 06.07 до 15.09
Київ – Харків – Київ: з 06.07 до 15.09
Харків – Львів – Харків: з 05.07 до 15.09

Нагадаємо, авіарейси зі Львова до Лісабону зупинено до середини липня.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів