Український автомобільний форум пройде у Львові

11:15 10 жовтня 2018 р.


Фото: strategy-council.com

15 листопада у «Bank Hotel» на вулиці Листопадового Чину (№8) відбудеться Український автомобільний форум, на якому будуть присутні інвестори, котрі вклали понад 500 мільйонів євро в 40 заводів, де працюють більше 60 000 людей.

Про це повідомили в середу, 10 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Серед ключових членів групи спікерів – керуючий директор «Prettl Kabelkonfektion» Гюнтер Унгеріхт, директор «TE Connectivity Ivano-Frankivsk» Олександр Гьотц і керуючий директор «Leoni Wiring Systems UA» Штефан Шмідт, які будуть обговорювати свої стратегії розвитку, ключові проблеми, які необхідно подолати, щоб розширити сектор, і прогрес у напрямі створення кластеру автокомпонентів в країні. До них доєднаються ключові регіональні та національні державні службовці, зокрема –міський голова Львова Андрій Садовий, голова Львівської обласної держадміністрації Олег Синютка, а також Михайло Хміль з комітету Верховної Ради з промислової політики. Активну роль на форумі відіграють і керівники міжнародного відділу закупівель компанії «Dana», які відповідають за пошук нових постачальників для американського автокомпонентного гіганта».

Більше подробиць опублікували на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

12:37 14 червня 2021 р.

Комунальне АТП №1 у Львові тимчасово обслуговуватиме 4 маршрути

Відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про укладення тимчасових договорів», управління транспорту ЛМР укладе відповідні договори з ЛК АТП №1 на автобусні маршрути № 55, 56, 36А, 57.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу