Український автомобільний форум пройде у Львові

11:15 10 жовтня 2018 р.

  • 0
  • 870


Фото: strategy-council.com

15 листопада у «Bank Hotel» на вулиці Листопадового Чину (№8) відбудеться Український автомобільний форум, на якому будуть присутні інвестори, котрі вклали понад 500 мільйонів євро в 40 заводів, де працюють більше 60 000 людей.

Про це повідомили в середу, 10 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Серед ключових членів групи спікерів – керуючий директор «Prettl Kabelkonfektion» Гюнтер Унгеріхт, директор «TE Connectivity Ivano-Frankivsk» Олександр Гьотц і керуючий директор «Leoni Wiring Systems UA» Штефан Шмідт, які будуть обговорювати свої стратегії розвитку, ключові проблеми, які необхідно подолати, щоб розширити сектор, і прогрес у напрямі створення кластеру автокомпонентів в країні. До них доєднаються ключові регіональні та національні державні службовці, зокрема –міський голова Львова Андрій Садовий, голова Львівської обласної держадміністрації Олег Синютка, а також Михайло Хміль з комітету Верховної Ради з промислової політики. Активну роль на форумі відіграють і керівники міжнародного відділу закупівель компанії «Dana», які відповідають за пошук нових постачальників для американського автокомпонентного гіганта».

Більше подробиць опублікували на сайті ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:48 15 лютого 2019 р.

На Львівщині отримуватимуть за оренду земель більше коштів

За результатами перших цього року земельних торгів, які відбулися у січні й лютому, продано право оренди 11 земельних ділянок сільгосппризначення державної власності загальною площею 135,7 га для ведення товарного сільгоспвиробництва й фермерського господарства.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 366

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Гендерна політика влади - виклик для українського християнства

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу