Українські виробники цукру збільшили його експорт у 33 рази

13:10 28 лютого 2017 р.

Міністр агарної політики та продовольства України Тарас Кутовий заявив про «дуже амбітні плани – цьогоріч експортувати мільйон тонн цукру».

Міністр агарної політики та продовольства України Тарас Кутовий повідомив сьогодні, 28 лютого, у вітальному слові до учасників першого Міжнародного конгресу для виробників та переробників цукрових буряків, який сьогодні відкрився у Києві, що Україна збільшила у 2016-2017-му маркетинговому році у порівнянні з попереднім періодом експорт цукру у 33 рази – до 344 тисячі тонн. Він також запевнив, що такий результат досягнуто завдяки системній та злагодженій роботі всієї виробничої ланки – від виробників цукрових буряків до переробників.

Тарас Кутовий наголосив: «Визначний момент попереднього року – збільшення у цукровій галузі всіх показників. Це великі показники, які фактично створюють передумови для подальшого зростання галузі».

Міністр агарної політики та продовольства також запевнив: «Українські аграрії виростили не тільки гарний врожай цукрових буряків, але й якісний. Покращення якості сировини дало змогу у поточному сезоні отримати 6,9 тонн цукру з одного гектару, що втричі більше, ніж в 2010 році. Завдяки зростанню врожайності у 2016 році валовий збір цукрових буряків із площі 290 тисяч га склав 13,2 млн. тонн, тоді як у 2000 році таку ж кількість цукросировини було зібрано із площі у 747 тисяч га».

«2016 рік можна визначити як рік чіткої динаміки. На 25% до попереднього року збільшилися площі під цукровим буряком, на 30% – виробництво цукросировини, на 40% – виробництво цукру. Така динаміка вражає, якщо говорити про світову практику», – зазначив очільник аграрного міністерства.

На завершення виступу Тарас Кутовий висловив впевненість, що цукрова галузь має фахівців, здібності і сили щоб рухатися вперед. Міністр агарної політики та продовольства також повідомив: «У галузі дуже амбітні плани – цьогоріч експортувати мільйон тонн цукру. Дуже добре коли бажання та амбіції досягаються».

Про це поінформували сьогодні, 28 лютого, в прес-службі Мінагрополітики.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини