Україною зацікавилися представники азійських ринків, – віце-президент ЛТПП

18:59 23 грудня 2015 р.

Львівщина не є представником великого експортного бізнесу, однак наші невеликі активні компанії активно прориваються на європейські ринки з продуктами харчування.

Зараз ми не можемо похвалитися зростанням експорту попри всі можливості і сприяння. Це пов’язано з проблемами на Сході України, з війною, в тому числі й торгівельною. Про це сьогодні, 23 грудня, під час прес-конференції «Ризики для мікро, малого і середнього бізнесу у 2016 році. Як їх мінімізувати», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив начальник управління міжнародних економічних зав’язків, віце-президент Львівської ТПП Володимир Коруд.

- Проте статистика свідчить про зростання активності підприємців малого та середнього рівня, які хочуть розвивати свій експорт не лише до країн ЄС, але й до інших країн, - каже він.

За його словами, Європейський Союз надає достатньо преференцій для українських підприємців, і пільги з часом будуть збільшуватися.

- Коли почала працювати зона вільної торгівлі з Європейським Союзом, інтерес до України зріс з боку великих азійських ринків – Китаю, Туреччини, Ірану, Іраку. Це означає, що інші гравці світового ринку зрозуміли: можна торгувати з Україною.

Але зараз, за його словами, найбільша співпраця відбувається з Польщею.

- Польща – наш найбільший стратегічний партнер. З польськими партнерами у нас укладено найбільше угод і проектів. Хоча не варто забувати і Німеччину, - Володимир Коруд.

Він нагадав, що Львівщина не є представником великого експортного бізнесу, однак наші невеликі активні компанії активно прориваються на європейські ринки з продуктами харчування.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:24 26 жовтня 2020 р.

Пасічникам Львівщини скерували майже 10 млн грн дотації за бджолосім’ї

Відповідно до «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції», у 2020 році з державного бюджету передбачено дотацію для пасічників, які утримують понад 10 бджолосімей.

Рубрика: Економіка

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу