Україна увійшла в трійку найбільших експортерів агропродукції в країни ЄС

14:00 7 березня 2017 р.

Набирає серйозних обертів і експорт продукції легкої промисловості.

Україна увійшла в ТОП-3 країн – найбільших експортерів аграрної продукції на ринок Європейського Союзу. Про це повідомила торговий представник України Наталія Микольська, аналізуючи результати роботи режиму зони вільної торгівлі з ЄС, який набрав чинності з 1 січня 2016 року. 

Наталія Микольська зазначила: «Ми бачимо позитивну тенденцію у торгівлі з ЄС. Це підтверджується нашою статистикою. При загальному падінні українського експорту темпи експорту в ЄС зростають. І цей рівень зростання становив вже 3%. Україна увійшла в ТОП-3 країн, які фактично годують ЄС, тобто постачають агропродукцію».

Торговий представник України також запевнила, що набирає серйозних обертів і експорт продукції легкої промисловості. За словами Микольська, близько 80% експортних товарів цього сегменту виробництва продаються на ринках ЄС.

«Також на ринок ЄС починають виходити товари, які раніше експортувалися тільки в Росію і країни СНД. Мова йде, наприклад, про товари залізничного виробництва», – зазначила Наталія Микольська. 

Про це повідомили сьогодні, 7 березня, в інформагенції УНІАН, де також нагадали: «За даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, обсяг торгівлі між Україною і Європейським Союзом становить 41% у загальному міжнародному товарообігу України. У грошовому вираженні обсяг українського експорту в ЄС перевищує 12 мільярдів доларів при загальному показнику експорту 44,9 мільярда доларів».

dailylviv.com

До теми

18:31 13 квітня 2021 р.

Бюджет Львівщини кинув кістку трьом зі семи районів: Яворівському, Дрогобицькому і Золочівському

На 119 об'єктів програми капітального будівництва у Львівській області заплановано надати 217 млн 50 тисяч гривень. Пріоритетними для фінансування для Львівської обласної ради стали Львівський, Самбірський, Стрийський і Червоноградський райони.

Рубрика: Економіка

16:25 13 квітня 2021 р.

У Яворові відремонтують трибуни на стадіоні, каналізують Судову Вишню, збудують школу у Братковичах + 13 інших проєктів

Заплановано 16 проєктів на Львівщині у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. У Львівській області їх профінансують на 213 455 273 гривень

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу