Україна потребує допомогу на суму $35 млрд. (відео)

12:10 24 лютого 2014 р.


Фото: minfin.gov.ua

Про це йдеться в сьогоднішньому повідомленні виконувача обов’язків його керівника Юрія Колобова.

Зокрема в ньому повідомляється, що міністерство фінансів і Національний банк України оцінили спільно зі спікером та виконувачем обов’язків Президента України Олександром Турчиновим плановий обсяг макрофінансової допомоги в 2014-2015 роках близько $35 млрд. Відтак Мінфін спільно з Нацбанком та координатором уряду Олександром Турчиновим запропонували міжнародним партнерам Польщі та США, впродовж найближчого тижня-двох виділити Україні кредит, загалом оцінюючи плановий обсяг макрофінансової допомоги в 2014-2015 роках близько $35 млрд.

У повідомленні виконувача обов’язків міністра фінансів Юрія Колобова мовиться також: «За останні дві нами проведені консультації і зустрічі з послами ЄС, США, інших країн і фінансовими організаціями про термінове отримання Україною макрофінансової допомоги». Юрій Колобов також зазначив, що Київ пропонує провести велику міжнародну донорську конференцію за участю ЄС, США, Польщі, МВФ, інших країн та міжнародних фінансових організацій про виділення допомоги на модернізацію та проведення реформ в Україні, а також реалізацію угод про асоціацію з ЄС.

Інформуючи про це сьогодні, 24 лютого, «iPress.ua» нагадує, що напередодні глава комітету Європарламенту з закордонних справ Ельмар Брок заявив, що після створення нового уряду в Києві ЄС готовий виділити Україні €20 млрд, щоб запобігти дефолту. Своєю чергою, директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард стверджує, що Міжнародний валютний фонд готовий надати фінансову допомогу Україні.


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

15:07 21 січня 2021 р.

Бюджет розвитку Львова на 2021 рік - понад 6 млрд грн, майже половина з них - кредити

У п’ятницю, 22 січня, у великій сесійній залі Львівської міської ради о 12 годині відбудуться слухання щодо бюджету розвитку на 2021 рік Львівської міської територіальної громади.

Рубрика: Економіка

10:32 21 січня 2021 р.

Антимонопольний комітет розпочинає справи щодо газопостачальних компаній через завищені ціни на газ для населення

Північне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочинає справи щодо шести газопостачальних компаній через встановлення завищених цін на газ для населення. Західне відділення, яке охоплює Львівську, Волинську, Рівненську, Івано-Франківську та Закарпатську області, поки що мовчить.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу