Учасники тендеру на будівництво сміттєаводу у Львові оглянули ділянку на Пластовій

19:09 2 березня 2020 р.

  • 0

Представники компаній-учасників тендеру на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові оглянули ділянку на вулиці Пластовій, 13

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Сьогодні, 2 березня, учасники другого етапу тендеру на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові оглянули ділянку на вул. Пластовій, 13, де тривають підготовчі роботи до будівництва. Відтак, представники компаній і консорціумів, спільно з литовською фірмою Hidroterra та ЛКП «Зелене місто», мали змогу обговорити деталі подальшої співпраці.

Як зазначив директор ЛКП «Зелене місто» Святослав Євтушенко, учасники тендеру мали можливість відвідати територію, де наразі тривають підготовчі роботи до будівництва заводу, ознайомитися з географічними та технічними особливостями місцевості.

Крім того, в зустрічі взяли участь представники литовської компанії Hidroterra, які надають консультаційні послуги, у межах проекту Lviv Solid Waste Project.

«До другого етапу тендеру було відібрано 5 учасників, які готують свої пропозиції. Спільно з ними ми виїхали на місце, аби мати уявлення про характеристики території, де будуватиметься завод. Також під час зустрічі ми відповідали на питання учасників тендеру, які виникли на цьому етапі. Водночас варто розуміти, що процедура тендеру доволі тривала і перевірятиметься ще й ЄБРР, який контролюватиме виконання всіх вимог. У результаті тендеру, за найкращою пропозицією буде обрано переможця, який виконуватиме роботи з будівництва сміттєпереробного комплексу", -  повідомив начальник відділу екологічної інженерії Hidroterra Юргіс Валюнас.dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:00 3 квітня 2020 р.

У Львові готують новий тролейбусний маршрут

З понеділка, 6 квітня, смуга вулиці Хуторівка від вул. Стрийської до Сихова буде перекрита до 31 липня цього року, а двосторонній рух буде організовано на смузі руху з Сихова (пр. Червоної Калини) до вул. Стрийської.

Рубрика: Економіка

09:36 2 квітня 2020 р.

НБУ підготує антикризовий план дій, який відчують клієнти банків

Рада Національного банку України (НБУ) порекомендувала правлінню НБУ підготувати план дій на випадок відтоку капіталу, включно з можливістю впровадження обмежень на його рух, зокрема, обов'язкового продажу валютної виручки на міжбанківському валютному ринку і скорочення граничного терміну розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів.

Рубрика: Економіка

16:15 1 квітня 2020 р.

У Львові протестують на COVID-19 працівників ІТ-сфери

У рамках проекту протидії поширення коронавірусу United for health, підприємці Львівського ІТ кластеру закуплять та передадуть місту декілька тисяч експрес-тестів на коронавірус.

Рубрика: Економіка