У ВР є два законопроекти, які скасовують багатотисячні штрафи для підприємців, – політик у Львові

18:17 12 березня 2019 р.

Україна перебуває на економічному дні. Але вийти з цієї ситуації можна.

Так вважає народна депутатка України, заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва Олександра Кужель. 

По це вона заявила сьогодні, 12 березня, під час прес-конференції на тему: «Економічний потенціал України: нові перспективи та виклики», яка відбулася у Львівському прес-клубі. 

- Демонополізація, антимонопольна політика та створення конкурентних умов є першою засадою виходу України з кризи. Вже потім можна говорити про податки, про розвиток підприємництва, про економіку, дерегуляцію та про все інше, - говорить народна депутатка України.

Вона нагадала, що у 2014 році уряд скасував необхідність у 97 різних ліцензіях та погодженнях, які до того повинні були отримати аграрії, аби провадити свій бізнес. Але зараз, наказом міністра, всі ці погодження знову відновили. 

- Тепер підприємці уже не бояться податкової. Натомість найстрашнішими для них є комісії з дотримання законодавства з праці. Тепер бізнесмена, якщо у нього працює більше, ніж 10 осіб, обов’язково перевірять на наявність певних 29 документів. Бізнес про це не знає. Але штрафи починаються від 30 тисяч, - зауважила Олександра Кужель.

За її словами, у Верховній Раді вже пройшли перші читання два законопроекти, які скасовують ці високі штрафи. А бізнесмену, який припустився помилки, пропонують надати час на виправлення. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:59 24 вересня 2020 р.

Зарплати людей Садового мінімум у 10 разів перевищують середню зарплату у промисловості

За 2019 рік міський голова Андрій Садовий разом із заступниками отримали понад 5 млн. 766 тис. грн заробітної плати. А на початку 2020 року заступникам мера знадобилося ще й 527 тис. 500 грн матерільної допомоги з міського бюджету.

Рубрика: Економіка

10:59 24 вересня 2020 р.

Статисти повідомили, що відбувається з роздрібною торгівлею на Львівщині

Обсяг обороту роздрібної торгівлі у Львівській області у січні–серпні 2020 року порівняно з січнем–серпнем 2019 року збільшився у порівнянних цінах на 1,8% і становив 43,6 млрд.грн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу