У водоканалі запрошують львів'ян укладати індивідуальні договори

10:28 26 листопада 2018 р.


Фото: rudana.com.ua

У водоканалі запрошують львів’ян для укладання договору в сервісний центр на вулиці Зеленій.

Відділ збуту послуг «Львівводоканалу» інформує, що усім мешканцям багатоповерхівок та приватного сектору, які отримують послуги з централізованого водопостачання та водовідведення необхідно укласти індивідуальні договори на надання зазначених послуг відповідно до вимог закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» (частина 1 стаття 19) та закону України «Про житлово-комунальні послуги» (стаття 19). Це стосується також мешканців ОСББ та ЖБК, які отримують рахунки від «Львівводоканалу». Лише у тих випадках, коли мешканець ОСББ здійснює оплату на рахунок ОСББ, то такий договір укладати не треба.

Певна кількість ОСББ, з якими розрахунок відбувається по загально-будинкових приладах обліку. А розподіл всередині будинку здійснює будинковолодіння. Якщо ОСББ створене, але розрахунок здійснюється не по загально-будинкових приладах обліку, а по індивідуальних, то мешканцям, ОСББ чи то ЖБК необхідно заключати договір з «Львівводоканалом».

Для укладання договору необхідно звернутися у сервісний центр «Львівводоканалу» на вулиці Зеленій, 64 та подати копії документа, що засвідчує право власності на квартиру чи приватний будинок, а також документи, що засвідчують особу – паспорта та ідентифікаційного номера власника. Крім того, у особливих випадках, якщо власник квартири чи приватного будинку не зареєстрований за адресою по якій укладається договір про надання послуг водопостачання та водовідведення, необхідно надати довідку форми №2 (Ф2) зі ЖЕКУ.

Раніше типовий договір на водопостачання та водовідведення був розміщений на офіційному сайті «Львівводоканалу» й не потребував особистого підпису громадян. Однак у «Львівводоканалі» отримали зауваження від Антимонопольного комітету, який потрактував законодавство таким чином, що все-таки це підприємство зобов’язане укласти індивідуальні договори з кожним мешканцем.

Відтак, у водоканалі запрошують львів’ян для для укладання договору в сервісний центр на вулиці Зеленій у понеділок, вівторок, середу й четвер із восьмої години до 17.00, а в п'ятницю – до 16.00. Багатоканальний номер сервісного центру – 240 11 40.

Про це повідомили в понеділок, 26 листопада, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу