У трьох районах викуповуватимуть ділянки для північного об'їзду Львова

21:40 29 квітня 2020 р.

  • 0

Сьогодні, 29 квітня, у Львівській ОДА під головуванням заступника голови Юрія Бучка відбулась робоча нарада щодо будівництва північного об’їзду Львова.

Участь у заході взяли представники Служби автомобільних доріг, юстиції, управління Держгеокадастру та РДА.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

У межах наради обговорили питання викупу приватних земельних ділянок на територіях районів, по яких проходитиме Північний об’їзд, а саме Кам’янка-Бузького, Яворівського та Жовківського.

Юрій Бучко доручив представникам вищезгаданих відповідальних установ  впродовж місяця опрацювати документи  щодо встановлення права власності на земельні ділянки та подальшої процедури перемовин щодо їх викупу.

Відповідні договори купівлі-продажу повинні бути укладені до кінця літа.

Будівництво північної ділянки об’їзної автомобільної дороги міста Львів стане одним із найбільших інфраструктурних об’єктів в області. Проект є надзвичайно важливим рішенням для підвищення безпеки та зручності учасників дорожнього руху. Адже ця автомобільна дорога розвантажить Південний обхід міста Львова, зменшить кількість транзитного транспорту через місто і покращить екологічну ситуацію в регіоні.

Наразі на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області проектною організацією розроблено проектно-кошторисну документацію на будівництво Північного обходу Львова, протяжністю 23,2 км. На дорозі передбачено 4 смуги руху, 3 мости, 7 шляхопроводів та 3 естакади. На перетині з дорогами державного значення заплановане будівництво трьох транспортних розв’язок у двох рівнях: на початку проектної ділянки на примиканні до дороги Т-14-14 Північний обхід м. Львів, на перетині з дорогою М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Н-17 Львів – Радехів – Луцьк.

Транспортні розв’язки освітлюватимуться в темну пору доби.

Дорога проходитиме між лісовими заказниками «Гряда» та «Завадівський». На ділянках проходження поблизу забудови населених пунктів та біля території заказників передбачені шумозахисні екрани.

Зазначимо, проектом передбачено тривалість будівництва зазначеної дороги 4 роки. Ця дорога будуватиметься в межах земельної ділянки концесійної автомобільної дороги Львів – Краковець (третій пусковий комплекс), але платною вона може бути лише тоді, коли збудують конценсійну дорогу Львів – Краковець.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:40 21 травня 2020 р.

з 1 червня Україна розпочне перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні

Укрзалізниця готова до відновлення пасажирських перевезень. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час інспекційного огляду станції “Київ-Пасажирський” сьогодні, 21 травня.

Рубрика: Економіка

17:11 20 травня 2020 р.

З 22 травня дозволено міські, приміські, внутрішньообласні та міжнародні пасажирські автоперевезення

15 червня – це та дата, коли Україна планує перейти до здійснення внутрішніх та міжнародних авіаперевезень. Вони передбачені на 3-му етапі послаблення карантину.

Рубрика: Економіка

14:33 20 травня 2020 р.

Борги за пільговиків "Укрзалізниці" має віддати держбюджет, - АМУ

19 травня АТ «Укрзалізниця» поширив на своєму сайті публікацію про те, що нібито органи місцевого самоврядування заборгували за пільгове перевезення громадян. Посилаючись на законодавство, автор вказує, що збитки від перевезення пільговиків у приміському сполученні повинні відшкодовуватися за рахунок місцевих бюджетів.

Рубрика: Економіка