У січні на Львівщині продали на 19% менше бензину, аніж торік

14:05 2 березня 2015 р.


Фото: vgolos.zt.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, «спостерігається тенденція зменшення продажу світлих нафтопродуктів в області».

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 2 березня, «Щоденному Львову»:

«На Львівщині зменшуються об’єми продажу пального. У січні 2015 року суб’єктами господарювання через мережу АЗС Львівщини було продано у роздріб світлих нафтопродуктів та газу для автомобілів на загальну суму 476,3 млн. грн, з якої 229,2 млн. грн (48%) становив роздрібний товарооборот від продажу дизельного пального, 221,1 млн. грн. (47 %) – бензину моторного.

Спостерігається тенденція зменшення продажу світлих нафтопродуктів в області. Так, у січні 2015 року у порівнянні до січня минулого року продаж бензину моторного в області знизився на 19 %, дизельного пального – на 12 %, газу природного (метану) – на 26%.

Водночас, у порівнянні з січнем минулого року у області значно зросла реалізація пропану і бутану скрапленого – на 64 % та становила 1,5 тисячі тонн». 

dailylviv.com

До теми

14:22 7 березня 2021 р.

Річна ціна на газ не змінюватиметься з 1 травня до 30 квітня наступного року, - пропозиція НКРЕКП

Усі постачальники природного газу, які матимуть намір здійснювати постачання природного газу побутовим споживачам, будуть зобов’язані у термін до 25 квітня довести до відома побутовим споживачам ціну на природний газ, яка буде діяти впродовж року, і опублікувати її на своїх вебсайтах.

Рубрика: Економіка

13:24 5 березня 2021 р.

Садовий знає, коли у Львові «всі ці мешканці прийдуть сюди, будуть нас роздирати"

Виконавчий комітет Львівської міської ради 5 березня затвердив чергові містобудівні умови та обмеження ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на будівництво багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу