У січні на Львівщині продали на 19% менше бензину, аніж торік

14:05 2 березня 2015 р.


Фото: vgolos.zt.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, «спостерігається тенденція зменшення продажу світлих нафтопродуктів в області».

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 2 березня, «Щоденному Львову»:

«На Львівщині зменшуються об’єми продажу пального. У січні 2015 року суб’єктами господарювання через мережу АЗС Львівщини було продано у роздріб світлих нафтопродуктів та газу для автомобілів на загальну суму 476,3 млн. грн, з якої 229,2 млн. грн (48%) становив роздрібний товарооборот від продажу дизельного пального, 221,1 млн. грн. (47 %) – бензину моторного.

Спостерігається тенденція зменшення продажу світлих нафтопродуктів в області. Так, у січні 2015 року у порівнянні до січня минулого року продаж бензину моторного в області знизився на 19 %, дизельного пального – на 12 %, газу природного (метану) – на 26%.

Водночас, у порівнянні з січнем минулого року у області значно зросла реалізація пропану і бутану скрапленого – на 64 % та становила 1,5 тисячі тонн». 

dailylviv.com

До теми

19:03 20 травня 2022 р.

Шредер вийшов зі складу ради директорів Роснєфті

Ексканцлер Німеччини Ґерхард Шредер опинився під вогнем критики у ФРН та Європі через небажання відмовитися від посад у російських концернах після початку повномасштабної війни РФ проти України.

Рубрика: Економіка

22:41 19 травня 2022 р.

Епіцентр покарав компанію, яка постачала крадені бронежилети

У зв’язку з розповсюдженням інформації про можливу причетність ТОВ «Група Венето» до схеми розкрадання гуманітарної допомоги для українських військових, мережа Епіцентр знімає з продажу всю продукцію від цього постачальника, яка має ознаки товару військового призначення.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу