У разі асоціації з ЄС для України подешевшає імпорт до неї товарів

10:44 10 жовтня 2013 р.

  • 0

Зокрема – турецькі одяг, взуття, тканини, овочі.

Як інформує сьогодні, 10 жовтня, «ТСН.ua», учора в рамках візиту української делегації, очоленої Президентом Віктором Януковичем, до Туреччини відбулися переговори переговори про транспортування її теренами до нашої країни дешевшого, аніж російський, каспійського газу. Обговорювалося й створення зони вільної торгівлі між Україною і Туреччиною, яка вже є асоційованим членом Євросоюзу й має з ним ЗВТ.

Тож якщо Україна набуде такого ж статусу в Європі, то турецькі товари для українців здешевшають. Зокрема – одяг, взуття, тканини, деякі овочі.

Українські підприємства теж простіше торгуватимуть у Туреччині. Тому вже зараз з Анкарою починають домовлятися детально, як перейти до відкритих митних кордонів. Підписати ж угоду про створення зони вільної торгівлі між Україною і Туреччиною керівництва обох країни налаштовані підписати наступного року.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:01 13 грудня 2019 р.

На Різдвяному ярмарку у Львові заборонили газові балони

Від сьогодні і до 19 січня у центрі Львова традиційно працюватиме Різдвяний ярмарок. Дерев’яні будиночки, сконструйовані на прикладі ярмарків найбільших європейських столиць. Як і щороку ярмарок буде на проспекті Свободи та на площі Ринок.

Рубрика: Економіка

12:22 13 грудня 2019 р.

Німці пропонують ОТГ Львівщини гроші на енергетичну ефективність

Асоціація міст України запрошує міста і об’єднані територіальні громади взяти участь у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель.

Рубрика: Економіка

Останні новини

На дорогах Львівщини загинули пішоходи

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу