У разі асоціації з ЄС для України подешевшає імпорт до неї товарів | Новини Львова

У разі асоціації з ЄС для України подешевшає імпорт до неї товарів

10:44 10 жовтня 2013 р.

  • 0

Зокрема – турецькі одяг, взуття, тканини, овочі.

Як інформує сьогодні, 10 жовтня, «ТСН.ua», учора в рамках візиту української делегації, очоленої Президентом Віктором Януковичем, до Туреччини відбулися переговори переговори про транспортування її теренами до нашої країни дешевшого, аніж російський, каспійського газу. Обговорювалося й створення зони вільної торгівлі між Україною і Туреччиною, яка вже є асоційованим членом Євросоюзу й має з ним ЗВТ.

Тож якщо Україна набуде такого ж статусу в Європі, то турецькі товари для українців здешевшають. Зокрема – одяг, взуття, тканини, деякі овочі.

Українські підприємства теж простіше торгуватимуть у Туреччині. Тому вже зараз з Анкарою починають домовлятися детально, як перейти до відкритих митних кордонів. Підписати ж угоду про створення зони вільної торгівлі між Україною і Туреччиною керівництва обох країни налаштовані підписати наступного року.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:23 2 липня 2020 р.

Автобус №28 в Рудне - збитковий, - мерія

Уже тиждень як відновив свою роботу автобусний маршрут № 28. На маршруті працює три машини. Однак завантаженість автобусів становить лише 25%, відповідно збитки ЛК АТП № 1, яке обслуговує цей маршрут, вже становлять 30 тис грн.

Рубрика: Економіка

19:34 2 липня 2020 р.

Український лоукостер скасував рейси зі Львова

З 5 липня 2020 року авіакомпанія SkyUp Airlines продовжить виконувати польоти за п’ятьма з оголошених раніше восьми напрямків внутрішньоукраїнської програми. Скасування рейсів торкнеться польотів між Львовом та Харковом, а також із Києва до Львова та Харкова.

Рубрика: Економіка

14:04 2 липня 2020 р.

У львівські суди хотіли занести півтори тисячі одиниць зброї

З січня до липня 2020 року співробітники територіального управління Служби судової охорони у Львівській області попередили пронесення до приміщень суду 1453 заборонених предметів,

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу