У Радехові й Турці питна вода стане якіснішою (перелік соціальних мікропроектів)

10:04 5 листопада 2013 р.

У 4-х із 20-ти районів Львівщини будуть здійснюватися проекти з розвитку соціальної інфраструктури, фінансування яких відбувається у такій пропорції: 10% – внесок місцевої громади, 10% – бюджетні кошти, 80 % – кошти Українського фонду соціальних інвестицій. Загальна їхня вартість - 35,7 млн грн.

Львівська обласна рада у відповіді на інформаційний запит Львівського прес-клубу повідомила, що 12 жовтня 2012 року було підписано Угоду про співпрацю між Українським фондом соціальних інвестицій, Львівською обласною радою та Львівською обласною державною адміністрацією. А через рік - 17 жовтня 2013 року - у Львівській обласній раді відбулося засідання Львівської обласної спостережної ради з питань реалізації Проекту "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури у Львівській області".

За результатами розгляду мікропроектних пропозицій, відібраних до впровадження, визначено 28 громад з Буського, Кам’янка-Бузького, Радехівського, Турківського районів Львівської області, загальна вартість яких становить 35,7 млн грн.

Відповідно до угоди про співпрацю між Українським фондом соціальних інвестицій, Львівською обласною радою та Львівською обласною державною адміністрацією щодо  впровадження Проекту "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури", фінансування проектів відбувається у такій пропорції: 10% – внесок громади, 10% – співфінансування за рахунок бюджетних коштів, 80 % – кошти Українського фонду соціальних інвестицій.

Переважна кількість соціальних мікропроектів на Львівщині стосується поліпшення надання освітніх послуг - 21, медичних послуг - 4, культурних послуг - 1, поліпшення якості питної води - 2. 

Найбільше коштів передбачено для першочергових заходів у Буському районі з капітального ремонту та енергоефективності  НВК "Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст." - 1,5 млн грн. Найменше - для першочергових заходів з ремонту системи водопостачання м. Радехова - 470 тисяч гривень.

Повний перелік назв і вартості проектів можна переглянути тут

Довідка. 

Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) є неприбутковою організацією, що створена з метою підтримки найменш соціально захищених верств населення, а також 

ініціатив територіальних громад і громадських організацій (Постанова Кабінету Міністрів України від 28.04.2000 №740).

УФСІ інвестує кошти міжнародних донорів у соціальну сферу за такими напрямками:

   -  сприяння реформуванню системи соціальних послуг (розробка проектів нормативних документів та методичних документів спрямованих на регулювання діяльності у сфері 

соціальних послуг вразливим групам населення);

    - створення інноваційних моделей соціальних послуг для вразливих груп населення (осіб з обмеженими можливостями, дітей-сиріт, безпритульних, осіб похилого віку, жертв 

насилля тощо);

    - ремонт об’єктів соціальної та комунальної інфраструктури у сільській місцевості (дитячих садків, шкіл, фельдшерсько-акушерських пунктів, клубів, водогонів, доріг);

    - розвиток потенціалу територіальних громад у вирішенні місцевих проблем, активізація їх участі у процесі прийняття рішень.

При впровадженні проектів на рівні громад фонд приділяє особливу увагу сучасним технологіям енергозбереження та енергоефективності.

Донорами УФСІ у різні роки були Світовий банк, Уряд Великої Британії (DFID), Уряд Швеції (Sida), Уряд Японії (JSDF), Уряд Німеччини (KfW), Фонд імені Чарльза Стюарта 

Мотта, Канадське агентство міжнародного розвитку, Міжнародний фонд «Відродження», Програма розвитку ООН. 

dailylviv.com

До теми

16:34 21 вересня 2021 р.

Книші, ощипки, грибна юшка, колочений горох, мачанка та чорні пироги: 26 вересня - майстерка бойківської кухні

26 вересня «Асоціація гірських провідників «Ровінь» запрошує скуштувати автентичну бойківську кухню та спробувати свої сили у приготуванні страв. На дні «Карпатського моря» – на хуторі Ровінь села Довге – вже вдруге відбудеться фестиваль «Майстерка бойківської кухні». Партнер проєкту – Східницька селищна рада.

Рубрика: Економіка

15:00 21 вересня 2021 р.

На Львівщині понад 300 тисяч помешкань можуть залишитись без газу: почнуть з 2630 боржників

ТОВ «Львівгаз збут» погрожує відімкнути газопостачання тим побутовим споживачам, які не оплачують за газ упродовж двох місяців і більше. Оператору ГРМ уже передали доручення на припинення газопостачання в помешканнях 2630 боржників

Рубрика: Економіка

13:25 21 вересня 2021 р.

П'ять громад на Львівщині підписали меморандум про Асоціацію курортів України. Хто саме

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму, що відбувався на Львівщині, представники Трускавецької, Моршинської, Східницької, Славської, Великолюбінської (Львівська область) і Хмільницької (Вінницька область) громад підписали меморандум про Асоціацію курортів України.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу