У Польщі четвертий тиждень поспіль дешевшає пальне

16:10 24 березня 2017 р.

Наступного тижня можна очікували подальшого здешевлення цін на бензин, дизпаливо та автогаз.

 Про це інформує Польське радіо.

У Польщі четвертий тиждень поспіль дешевшають бензин, дизельне паливо та автогаз. Залежно від виду, середня ціна за літр палива знизилася на 3-6 грошів. Натомість від початку періоду здешевлення бензин та дизель знизилися у ціні вже на 18 грошів за літр, а автогаз – на 10 грошів.

Уршуля Цєсьляк з лудзького маклерського офісу Reflex сказала, що темпи зниження цін на оптовому ринку сповільнилися, але наступного тижня на деяких автозаправних станціях можна очікувати подальшого зниження цін на всі види палива. Експерт додала, що збільшилася різниця між мінімальними та максимальними цінами на паливо на заправних станціях – наприклад на бензин вона становить 53 гроші.

Уршуля Цєсьляк пояснила, що здешевленню сприяє курс злотого щодо долара та зниження цін на нафту і готові види палива на світових ринках. У середньому за один літр 95-го бензину треба заплатити 4 злотих 61 грош, за літр дизпалива – 4 злотих 48 грошів, а за літр автогазу – 2 злоті 16 грошів.

dailylviv.com

До теми

18:31 13 квітня 2021 р.

Бюджет Львівщини кинув кістку трьом зі семи районів: Яворівському, Дрогобицькому і Золочівському

На 119 об'єктів програми капітального будівництва у Львівській області заплановано надати 217 млн 50 тисяч гривень. Пріоритетними для фінансування для Львівської обласної ради стали Львівський, Самбірський, Стрийський і Червоноградський райони.

Рубрика: Економіка

16:25 13 квітня 2021 р.

У Яворові відремонтують трибуни на стадіоні, каналізують Судову Вишню, збудують школу у Братковичах + 13 інших проєктів

Заплановано 16 проєктів на Львівщині у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. У Львівській області їх профінансують на 213 455 273 гривень

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу