У новому будинку на вул. Варшавській за рішенням суду знесуть 5-й поверх

18:45 22 листопада 2022 р.

Фото до новини

Як повідомили у міській інспекції держархбудконтролю, самовільно добудований ТзОВ «Ферозіт» 5-й поверх багатоквартирного житлового будинку на вул. Варшавській, 112 демонтують.

Згідно з рішенням суду, усі витрати, пов’язані з його усуненням, компенсуватиме забудовник.

Про це інформує Львів.Містобудування, пише Dailylviv.com.

Ще у 2018 році Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю подала позов до суду, з вимогою зобов’язати ТзОВ «Ферозіт» привести об’єкт на Варшавській, 112 у відповідність до виданих містобудівних умов та обмежень.

«Простими словами, забудовники надбудували «зайвий» поверх. Довго тривали судові процеси, доки не було винесено остаточне рішення про знесення незаконної добудови. Зараз це рішення вже у виконавчій службі», – розповів директор Інспекції ДАБК Львова Тарас Павлишин.

Ухвалою Верховного Суду 14 липня 2021 касаційну скаргу ТзОВ «Ферозіт» на постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 17 травня 2021 року повернуто скаржнику. Відтак останнім судовим рішенням була ухвала Тернопільського окружного адміністративного суду від 27 вересня 2022 року.

Відомо, що 11 листопада цього року Шевченківський відділ державної виконавчої служби у Львові відкрив провадження у цій справі.

Незаконне будівництво в Брюховичах на 3,4 га: Львів демонтував огорожу (відео)

На ділянці у Львові, яка не має кадастрового номеру, зафіксували незаконне будівництво

Будинок площею 1045 м2 на вулиці Тернопільській не знесуть: суд заборонив

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів