У міськраді затвердили інвестиційну програму «Львівтеплоенерго»

17:30 5 березня 2020 р.

  • 0

Депутати Львівської міськради підтримали на сесії ухвалу «Про погодження інвестиційної програми ЛМКП «Львівтеплоенерго» на 2020 рік».

Про це повідомили в четвер, 5 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Обсяг фінансування програми – 25,7 млн. гривень. Ці кошти будуть скеровані на заміну теплових мереж, реконструкцію котелень тощо».

«На заміну теплових мереж передбачено 18 мільйонів 464 тисяч гривень; на реконструкцію котельні на вулиці Тарнавського два мільйони 534 тисяч гривень; на реконструкцію підвальної котельні на вулиці Кордуби – один мільйон  878 тисяч гривень; на реконструкцію підвальної котельні на вулиці Стецька один мільйон  245 тисяч гривень, і на реконструкцію котельні на вулиці Галицькій – один мільйон  641 тисяч гривень», – доповів директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець.

Як інформував «Щоденний Львів», у міськраді внесли зміни до бюджету.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:12 28 березня 2020 р.

Сьогодні поклали асфальт на дорозі Рава-Руська-Судова Вишня

Сьогодні завершено влаштування асфальтобетонного покриття на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С142003 Яворів – (Рава-Руська – Судова Вишня), що в Яворівському районі.

Рубрика: Економіка