У міськраді запевнили, що на маршрутах Львова – 538 автобусів

12:45 5 вересня 2017 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Начальник управління транспорту ЛМР стверджує: «Проблем з технікою немає».

Виконувач обов’язків начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика запевнив у вівторок, 5 вересня: «На маршрутах курсують 538 автобусів. Оскільки у 68 автобусах не відображається сигнал GPS-навігатора, то реально можна бачити лише 470 машин.

Працівники управління транспорту ЛМР та я особисто кожного дня зранку присутній на АС «Західна» і відслідковуємо пасажиропотоки. Критичної ситуації із добиранням пасажирів від АС «Західна» нема. Міські маршрутки забирають людей, які прибувають з приміських районів».

Чиновник також стверджує: «На сьогодні проблем з технікою немає. При необхідності готові підсилити маршрути, які забирають людей з АС «Західна», додатковими машинами. Однак залишається проблема з браком водіїв.

Про це повідомили сьогодні, 5 вересня, в прес-службі Львівської міськради. Як інформував «ЩЛ», голова Львівської ОДА вимагає від ЛМР збільшити кількість автобусів на маршрутах.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:15 1 квітня 2020 р.

У Львові протестують на COVID-19 працівників ІТ-сфери

У рамках проекту протидії поширення коронавірусу United for health, підприємці Львівського ІТ кластеру закуплять та передадуть місту декілька тисяч експрес-тестів на коронавірус.

Рубрика: Економіка

16:09 1 квітня 2020 р.

У центрі Львова ремонтують Друкарську

Роботи виконує ЛКП «ШРП Галицького району» на замовлення районної адміністрації. Вартість ремонту близько 1,5 млн грн.

Рубрика: Економіка