У міськраді підтримали петицію щодо захисту прав працівників львівського заводу

17:10 5 березня 2020 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: zik.ua

Депутати Львівської міськради підтримали підтримали на сесії електронну петицію «Захист прав працівників холдингу ЛАЗ!».

Про це повідомили в четвер, 5 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли, в ідтак, міський департамент економічного розвитку упродовж місяця повинен розробити та затвердити дорожню карту реалізації петиції, а також скерувати її на розгляд постійній комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва. Як підкреслив міський голова Львова Андрій Садовий, це питання – надзвичайно важливе.

За словами директорки юридичного департаменту, відповідно до рішень судів Львова, які набрали законної сили, ТзОВ «Львівський автобусний завод» заборгувало колишнім працівникам 10 мільйонів гривень, а ТзОВ «Сіті Транспорт Груп» – три мільйони гривень.

Директорка юридичного департаменту ЛМР зазначила: «У зв’язку з невиконанням добровільно цих судових рішень, є відкриті кримінальні провадження, проте Державна виконавча служба, станом на сьогодні, не має можливості стягнути кошти та виплатити зарплату працівникам, а реалізація майна неможлива, оскільки об’єкти на території ЛАЗу перебувають в іпотеках у різних банках. Також Львівська міська рада, наскільки може, активно здійснює заходи, задля повернення місту колишньої будівлі монастиря, яка знаходиться на території заводу і є в стані занепаду. Пропонуємо підтримати цю петицію, скерувати всі відповідні звернення та здійснити всі необхідні заходи у межах наших повноважень».

Автор петиції звернувся до міської ради з проханням:

1. Провести інвентаризацію всього рухомого та нерухомого майна, що знаходиться на території ЛАЗу, яка є міською територією.

2. Звернутися до Львівської обласної державної адміністрації та Кабінету Міністрів України, щодо взяття на особистий контроль вирішення питання погашення боргів із заробітної плати перед колишніми працівниками холдингу «ЛАЗ».

Петицію під назвою «Захист прав працівників холдингу ЛАЗ!» зареєстрували в Єдиній системі місцевих петицій 9 грудня минулого року. Її автором є Дмитрій Бондін. Уже через тиждень петиція набрала 500 голосів на підтримку, необхідних для розгляду на засіданні сесії.

Як інформував «ЩЛ», АТП-1 відновлює автобуси львівського заводу.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу