У Львові звільнили від податку на нерухомість релігійні організації й заклади фізкультури та спорту

18:34 26 лютого 2015 р.


Фото: vpoltave.pl.ua

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, сьогодні під час пленарного засідання сесії ЛМР було внесено зміни до положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

«Сьогодні під час пленарного засідання сесії міськради було внесено зміни до положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», – повідомили сьогодні, 26 лютого, «Щоденному Львову», в прес-службі ЛМР, конкретизуючи при цьому:

«Таким чином, об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, які перебувають у власності релігійних організацій України та використовуються без отримання доходу для забезпечення діяльності, а також нерухомість закладів фізичної культури та спорту визнано такими, що не є об’єктами оподаткування таким податком. Під час обговорень було внесено й додаткові зміни в ухвалу.

Відтак, до об’єктів, які не оподатковуються, додано також ті, що використовуються освітньо-навчальними закладами, незалежно від форми власності. За внесення змін в цілому проголосував 61 депутат.

Довідка

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, – це місцевий податок, який сплачується за місцем розташування об’єкта оподаткування і зараховується до міського бюджету відповідно до Бюджетного кодексу України».

dailylviv.com

До теми

22:31 17 вересня 2021 р.

Львівська область потрапила у шістку областей, де споживають найменше риби

У 2020 році рівень споживання риби та рибних продуктів в Україні склав 12,4 кг на одну особу. Загалом протягом минулого року фонд споживання риби та рибних продуктів становив 517,4 тис. тонн.

Рубрика: Економіка

22:30 17 вересня 2021 р.

Львівтеплоенерго втратило двох постачальників-змовників, - АМКУ

ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» і ТОВ «Ірман» діяли узгоджено під час підготовки та участі у відкритих торгах на закупівлі, замовником яких було ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Рубрика: Економіка

21:32 17 вересня 2021 р.

На Львівщині нідерландська компаня Koudijs відкрила завод з виробництва мінерально-вітамінних добавок

У селі Хильчиці, що в Золочівському районі, відкрився новий сучасний завод «Коудайс Україна». Він спеціалізуватиметься на виробництві мінерально-вітамінних добавок для сільськогосподарських тварин.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу