У Львові знову виставили на аукціон чотири об’єкти нерухомого майна

15:25 11 листопада 2015 р.


Фото: lwr.com.ua

Заяви прийматимуть до 7 грудня включно.

«Управління комунальної власності Львівської міської ради інформує про продаж на аукціоні чотирьох об’єктів малої приватизації комунальної власності Львова. На аукціон виставлено такі об’єкти приватизації – нежитлові приміщення на вулиці Фурманській (№7), на вулиці Фурманській (№9), на вулиці Миколайчука (№24) та на вулиці Тершаковців (№4)», – повідомили сьогодні, 11 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Кінцевий строк прийому заяв для участі в аукціоні – 7 грудня включно. Аукціон відбудеться 11 грудня об 11.00 у великій сесійній залі на другому поверсі будівлі ЛМР на площа Ринок (№1). Реєстрація учасників аукціону проводитиметься з 9.30 до 10.30 за місцем проведення аукціону.

На аукціон виставлено чотири комерційно-привабливі об’єкти. Детальніше про кожен з них:

нежитлові приміщення першого поверху будинку №7 на вулиці Фурманській загальною площею 85,60 кв. м, пропонується для продажу із стартовою ціною 2 626 800 гривень з ПДВ;

нежитлові приміщення першого поверху будинку №9 на вулиці Фурманській загальною площею 212,90 кв. м, пропонується для продажу із стартовою ціною 6 533 040 гривень з ПДВ;

нежитлові приміщення першого поверху будинку №24 на вулиці Миколайчука загальною площею 61,40 кв. м, пропонується для продажу із стартовою ціною 798 000 гривень з ПДВ;

нежитлові приміщення підвалу, першого та другого поверхів будинку №4 на вулиці Тершаковців  загальною площею 572,80 кв. м, пропонується для продажу із стартовою ціною 12 918 037 гривень з ПДВ.

Начальник управління комунальної власності Інна Свистун повідомив також: «Особливо цікавими є перші два об’єкти, що розташовані в центральній частині міста, першого поверху, достатньо привабливої площі  для можливості розвитку бізнесу у Львові. Також досить привабливим є об’єкт приватизації, що на на вулиці Тершаковців, 4. Цей красивий необароковий будинок, зведений 1898 року за проектом Наполеона Лущкевича, є пам’яткою культурної спадщини. Тому майбутній власник повинен провести роботи на пам’ятці, з метою утримання її у належному стані.  Тож управління комунальної власності запрошує всіх охочих долучитись до купівлі цих об’єктів і дуже сподівається на активність покупців, що дасть можливість отримати значно більші надходження до міського бюджету». 

Детальнішу інформацію щодо об’єктів можна дізнатися на сайті управління комунальної власності: www.mayno.lviv.ua».

Як інформував 8 липня «ЩЛ», тоді у Львові також виставили на аукціон чотири об’єкти нерухомого майна.

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу