У Львові жінки і дівчата, які постраждали від домашнього насильства, стали кравчинями

11:26 21 червня 2021 р.

Соціальне ательє частину прибутку спрямовуватиме на заходи благодійного фонду «Батерфлай» з підтримки жінок і дітей, які постраждали від домашнього насильства.

У вівторок, 22 червня, у Львівському палаці мистецтв (м. Львів, вул.Коперника, 17) відбудеться відкриття соціального підприємства «Соціальне ательє «Butterfly» «Butterfly Opening».

Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.  

Відкриття соціального ательє – це презентація моделей одягу, два дефіле: показ білих ділових сорочок і вишитих строїв. Під час заходу гості зможуть обмінятись думками й досвідом щодо посилення професійної та економічної спроможності жінок і дівчат, які постраждали від гендерно зумовленого, у тому числі домашнього насильства.

Соціальне ательє «Butterfly» надаватиме послуги у сфері пошиття одягу, текстилю, в’язаних і вишитих виробів. Також в ательє створені можливості для саморозвитку жінок, зокрема, для працівниць підприємства організовують тренінги. Особисті супервізії і частину прибутку ательє спрямовуватиме на заходи благодійного фонду «Батерфлай» щодо підтримки жінок і дітей, які постраждали від домашнього насильства.

Проєкт зі створення соціального підприємства "Соціальне ательє "Butterfly" підтримано в межах компоненту «Посилення національних і регіональних механізмів побудови адаптивної, підзвітної та економічно ефективної системи протидії та запобігання насильству за ознакою статі», що реалізується Фондом Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine за імплементації МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» і за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

dailylviv.com

До теми

14:04 17 січня 2022 р.

Дорога в с. Миклашів та захист від підтоплення в с. Підберізці коштує 19 млн грн. Хто робитиме

Підберізцівська сільська рада в кінці грудня 2021 року уклала дві угоди на загальну суму 19,1 млн грн з приватною підприємицею Мар’яною Грицько на капітальний ремонт дороги в селі Миклашів та роботи із захисту від підтоплення в селі Підберізці. За підряди підприємиця змагалась зі своїм односельчанином, який подав схожі документи.

Рубрика: Економіка

11:51 17 січня 2022 р.

Заявка на чемпіонат Європи-2025 з баскетболу: у Львові починають будівництво Льодової арени на 10 тис місць

Україна подала заявку на право стати господарем чемпіонату Європи-2025 з чоловічого баскетболу. Зокрема, за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, вже цьогоріч у 3-х містах – Києві, Львові та Дніпрі - розпочнуть будівництво сучасних спортивних баскетбольних стадіонів європейського зразка.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу