У Львові затвердили стандарт зовнішнього вигляду громадського транспорту

14:15 5 липня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові розробили і затвердили стандарт оформлення громадського транспорту.

Про це повідомили в п’ятницю, 5 липня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Відповідно до прийнятого рішення виконавчого комітету ЛМР «Про затвердження схеми зовнішнього оформлення громадського транспорту у Львові», весь новий транспорт для міста купуватимуть згідно із затвердженою лівреєю».

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий зазначив: «У нас не було стандарту зовнішнього вигляду громадського транспорту. Тому нещодавно завершився конкурс щодо оформлення зовнішнього вигляду громадського транспорту Львова. У конкурсі взяли участь чотири учасники».

Андрій Білий також розповів: «Оголосивши цей конкурс, ми  хотіли не просто зробити ліврею, а напрацювати, свого роду, знак і стандарт якості для транспорту. Ліврея пройшла обговорення громадськості та доопрацьовували її спільно з фахівцями ПАТ «Електрон». Тому у майбутньому, при купівлі нового рухомого складу, він буде замовлятися відповідно до розробленого стандарту зовнішнього вигляду. Під час ремонту наявного діючого транспорту його перефарбовуватимуть згідно із затвердженою колористикою. Стандарт зовнішнього вигляду громадського транспорту діє в європейських країнах, а також багато міст України запровадили ліврею для свого громадському транспорту».

dailylviv.com

До теми

08:53 25 січня 2022 р.

Львівтеплоенерго роз'яснило, чому мешканці повинні платити більше: абоненти обурені (відео)

З 1 грудня 2021 р змінено порядок розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі послуг з постачання теплової енергії та гарячої води. Ці зміни відображено окремими рядками у квитанціях до оплати за послуги з постачання тепла і гарячої води.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу