У Львові запустили стандарт четвертого покоління мобільного зв'язку

14:30 30 березня 2018 р.


Фото: epravda.com.ua

Компанія «lifecell» першиою запустила в Україні зв'язок четвертого покоління.

Українські мобільні оператори запустили 30 березня зв'язок зв'язок четвертого покоління у найбільших містах. Про це йдеться на офіційній сторінці компанії «lifecell» в «Facebook».

У повідомленні «lifecell» йдеться про те, що цей оператор першим запустив в Україні новий стандарт. Щоб підключитися до нового стандарту, потрібні лише «SIM»-карта і смартфон, що підтримують «4G/LTE».

Побачити карту покриття «4G» можна за посиланням. Поки що воно точкове – новий стандарт запущений в найбільших містах України –  Києві, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Полтаві, Сумах, Івано-Франківську, Чернівцях, Одесі та Херсоні.
Натомість компанія «Vodafone» повідомила на своїй сторінці в «Facebook», що Київ, Львів та Харків – уже з «4G». Інші великі міста обіцяють підключити вже сьогодні.

Це наразі точкове покриття в діапазоні 2600 МГц. Основне покриття «4G» оператори почнуть розгортати в липні на частоті 1800 МГц.

Запуск перших базових станцій «4G став» можливим після того, як Український державний центр радіочастот оголосив, що 30 березня почне видавати компаніям дозвільні документи. Мобільні оператори придбали частоти «4G» в діапазоні 1800 МГц. Загальний обсяг отриманих в ході аукціону на 4G коштів в діапазоні 1800 МГЦ – 5,434 мільярда гривень.

У ході торгів за частоти в діапазоні 1800 МГц компанії переплатили 1,45 млрд. понад стартову ціну.За частоти в діапазоні 2400 МГц сумарно держава отримає за ліцензії понад 2,45 млрд. гривень. В суммі держава отримала 7,89 мільярда за «4G».

Про це повідомили сьогодні, 30 березня, в інтернет-виданні «Економічна правда»

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу