У Львові запрацює «Школа експортера для початківців»

09:20 12 вересня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Львівські ОДА й торгово-промислової палати, «Львівська Політехніка» та Асоціація професійних митних посередників ініціювали ствернення у Львові «Школи експортера для початківців».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Завдання «Школи експортера для початківців» – допомогти малому та середньому бізнесу освоїти основи експортної діяльності та набути практичні навички для виходу на зовнішні ринки для успішного продажу своїх товарів за кордон. Навчання в «Школі експортера для початківців» розраховане на підприємців – тих, хто створює, продає вироби на внутрішньому ринку Україні, кому необхідна допомога у виході на зовнішні ринки, хто бажає зрозуміти, з яких основних етапів складається експортна діяльність підприємства, та які інструменти слід використовувати для здійснення прямих продажів закордон».

«Навчальний курс «Школи експортера для початківців». дає комплексне та системне розуміння про те, з чого складається експортна діяльність підприємства, як почати експортувати на зовнішні ринки. Він орієнтований на досвід компаній», – зазначили також в облдержадміністрації.

«У межах курсу передбачено вісім модулів, 16 годин інтенсивного курсу за темами «Попередній відбір цільових ринків та їх дослідження, в тому числі – маркетинговий аналіз як інструмент визначення оцінки готовності товару до експорту», «Тарифні та нетарифні засоби регулювання експорту», «Розробка експортної стратегії підприємця початківця», «Фінансово-економічне обґрунтування ефективності та ціноутворення в експортній діяльності (Інкотермс), «Митні режими. Митне оформлення експортних операцій. Статус уповноваженого (схваленого) експортера», «Умови сертифікації товарів та міжнародні обмеження, «Особливості експортних контрактів, «В2С export: як працює e-commerce канал». Підприємців ознайомлять і з досвідом компаній Львівської області в напрямку розвитку бізнесу та виходу на нові глобальні ринки, для них проведуть нетворкінг на заходах програми у колі потенційних партнерів та представників бізнесу та нададуть ексклюзивний доступ до розширених навчальних матеріалів, статей та відеоконтенту», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:01 10 квітня 2021 р.

На Великдень - новим шляхом: на Самбірщині до кінця квітня відремонтують дорогу Боляновичі-Верхівці

Дорожники розпочали ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Боляновичі — Верхівці. У межах останнього населеного пункту виконуватимуть роботи.

Рубрика: Економіка

19:09 9 квітня 2021 р.

3 млн грн - на квіти: у Галицькому районі Львова почали з годинника

У Львові розпочали висаджування квітів. Як повідомили у Галицькій районній адміністрації, сьогодні підрядна організація ТОВ «Plantpol Україна» облаштувала першу квіткову композицію – квітковий годинник біля площі Митної. Тут висаджено віоли двох кольорів. З наступного тижня висадка квітів продовжиться.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу