У Львові з аукціону продають 28 га в одній промзоні

11:40 15 жовтня 2020 р.

Фото до новини

27 жовтня у Львові відбудеться 5-й цього року земельний аукціон. Уперше міська рада продає відразу 4 земельні ділянки, розміщені в одній з найбільших промислових зон Львова — «Сигнівці».

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

Ще одну земельну ділянку площею — 4,6 га, що на вулиці Вернадського, виставляють на аукціон під будівництво медичних закладів на правах оренди. На цю ділянку вже розроблено детальний план, що автоматично виключає зміну цільового призначення. Заявки на участь в торгах слід подати до 21 жовтня.

«Землю у промзонах продавали і раніше, проте зазвичай йшлося про одну-дві земельні ділянки. Бо більшість землі продавали під індивідуальну чи багатоповерхову житлову забудову та комерційні потреби. Проте цьогоріч ситуація кардинально інакша. На торги пропонують одразу 4 земельні ділянки загальною площею 27,8 га, розміщені в одній промзоні. Цікаво, що ділянки різної площі і можуть впасти в око підприємцям різних категорій: 4 промислові ділянки площею 3,8 га, 2,6 га, 18,8 га і 2,5 га», — зазначають у департаменті містобудування.

Окрім того, міська рада заздалегідь подбала про інфраструктуру та інженерні мережі промрайону, де продаватимуть землю. У такий спосіб місто фактично реанімує колись занедбаний район.

«Політика міської ради не просто продати землю, а насамперед створити сприятливі умови, аби промрайон запрацював на повну потужність. Тому перед тим, як виставляти землю на торги, міська рада відремонтувала вулиці Д. Апостола та Курмановича, а також, відповідно до технічних умов, замінила інженерні мережі (водопровід, дощова каналізація, зовнішнє освітлення, побутова каналізація, влаштовано тягову підстанцію для живлення майбутніх підприємств електроенергією). Мерія розробила перспективний план, який передбачає будівництво ще двох доріг. Цей район має всі шанси стати еталоном у Львові та забезпечити місто і прилеглі населенні пункти робочими місцями. Розвиток даної території суттєво підвищує інвестиційну привабливість та має всі шанси стати місцем сучасних інноваційних технологій», — розповів очільник департаменту містобудування ЛМР Сергій Коровайник.

За його словами, ще одним вагомим бонусом для покупців є те, що потенційний інвестор відразу отримає право власності на земельну ділянку, а також містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки.

Загальна стартова ціна землі на цих торгах становить 145,7 млн грн. Це суттєве та, що важливо, швидке наповнення міського бюджету. Згідно із чинним законодавством, гроші від торгів впродовж трьох днів без розтермінування потрапляють в скарбницю міста.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів