У Львові – ярмарок-виставка місцевих товаровиробників

13:55 3 жовтня 2013 р.

  • 0

Свою продукцію демонструють більше 60-ти підприємств.

Як повідомляє прес-служба міської ради, від сьогодні до 7 жовтня в приміщенні Львівського палацу мистецтв по вулиці Коперника, 17 працюватиме виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник». Свої товари будуть демонструвати й продавати під час неї більше 60-ти виробників Львівщини різних галузей.

Зокрема – легкої, харчової, целюлозно-паперової, хімічної промисловості, виробництва меблів, товари повсякденного вжитку тощо. А для тих, хто планують розпочати власну справу або удосконалити свої знання у бізнесі, будуть проведені безкоштовні тренінги та семінари.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:47 11 грудня 2019 р.

Власників ресторанів Львова впіймали на виплаті кешем 70% зарплати

Департамент економічного розвитку ЛМР проаналізував інформацію про роботу 50 ресторанів, які впродовж цього року сплатили 13,8 млн. гривень податку до міського бюджету розвитку. Однак, більшість закладів не вказують реальної офіційної заробітної платні своїх робітників, аби не сплачувати ПДФО у належному обсязі, що призводить до значних втрат у бюджеті міста.

Рубрика: Економіка

15:17 11 грудня 2019 р.

Через дії уряду міста Львівщини втратять 147 мільйонів

Кабінет міністрів вніс зміни до розпорядження №500-р від 10 липня 2019 року і змінив розподіл субвенції між місцевими бюджетами на соціально-економічний розвиток, зменшивши її загальний обсяг на 1,7 млрд гривень. Через це міста Львівської області втратять понад 147 мільйонів гривень.

Рубрика: Економіка