У Львові виявили п’ять місць несанкціонованої торгівлі баштанними культурами

12:15 8 серпня 2016 р.


Фото: rada-poltava.gov.ua

У міськраді повідомили в понеділок: «За оренду на право тимчасового користування елементами благоустрою комунальної власності на умовах оренди для сезонної торгівлі баштанними культурами в період з 10 липня до 10 жовтня 2016 року в бюджет міста надійшло 122,7 тисячі гривень».

«Під час обстеження місць сезонної торгівлі баштанними культурами виявлено факти несанкціонованої торгівлі», – повідомили сьогодні, 8 серпня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Як повідомили у відділі торгівлі ЛМР, з 26 липня до 3 серпня працівниками районних адміністрацій, ЛКП «Муніципальна дружина», КП «Адміністративно-технічне управління», районних відділів поліції проведено обстеження місць сезонної торгівлі баштанними культурами. Під час обстежень виявлено кілька порушень, зокрема, і щодо несанкціонованої торгівлі баштанними культурами. Відтак, складено адмінпротоколи, які скеровано на розгляд у районні суди.

За результатами спільних обстежень виявлено: на ділянці, визначеній рішенням виконавчого комітету від 13 червня 2016 року №433 «Про організацію сезонної торгівлі баштанними культурами на території м. Львова на 2016 рік» на розі вулиць Широкої й Низинної, 2 у Залізничному районі виявлено порушення – реалізацію іншої плодоовочевої продукції. На СПД складено адмінпротокол за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, товар знято з реалізації; чотири факти несанкціонованої торгівлі баштанними культурами на вулицях Городоцькій, 300 та Збиральній у Залізничному районі, на вулицях Пулюя, 2 та на розі вулиць Наукової й Пулюя й вулиці Айвазовського, 22 у Франківському районі. На порушників складено адмінпротоколи за ст.160 КУпАП, товар вилучено, протоколи скеровано на розгляд у Залізничний та Франківський районні суди.

Нагадаємо, 5 липня цього року Львівська міська рада вперше провела конкурс з визначення орендаря місць для сезонної торгівлі кавунами та динями. Період здійснення торгівлі – з 10 липня до 10 жовтня 2016 року.

Визначено чотири переможці конкурсу. Кількість місць торгівлі – 17 ділянок. Однак, укладено договорів оренди конструктивних елементів благоустрою з переможцями конкурсу для сезонної торгівлі баштанними культурами на території Львова на 16 ділянок, оскільки переможець конкурсу відмовився від здійснення діяльності з реалізації баштанних культур за адресою: вулиця Липинського, 60 (біля автостанції №2).

За оренду на право тимчасового користування елементами благоустрою комунальної власності на умовах оренди для сезонної торгівлі баштанними культурами в період з 10 липня до 10 жовтня 2016 року в бюджет міста надійшло 122,7 тисячі гривень».

dailylviv.com

До теми

14:04 17 січня 2022 р.

Дорога в с. Миклашів та захист від підтоплення в с. Підберізці коштує 19 млн грн. Хто робитиме

Підберізцівська сільська рада в кінці грудня 2021 року уклала дві угоди на загальну суму 19,1 млн грн з приватною підприємицею Мар’яною Грицько на капітальний ремонт дороги в селі Миклашів та роботи із захисту від підтоплення в селі Підберізці. За підряди підприємиця змагалась зі своїм односельчанином, який подав схожі документи.

Рубрика: Економіка

11:51 17 січня 2022 р.

Заявка на чемпіонат Європи-2025 з баскетболу: у Львові починають будівництво Льодової арени на 10 тис місць

Україна подала заявку на право стати господарем чемпіонату Європи-2025 з чоловічого баскетболу. Зокрема, за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, вже цьогоріч у 3-х містах – Києві, Львові та Дніпрі - розпочнуть будівництво сучасних спортивних баскетбольних стадіонів європейського зразка.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу