У Львові вимагають офіційної реєстрації Uber, Bolt, Uklon і сплати податків

21:06 30 вересня 2020 р.

Це - транспортні компанії, а не мобільні додатки, як вони себе позиціонують. Відтак, компанії мусять пройти процедуру офіційної реєстрації і сплачувати податки до бюджету міста. Однак є підозра, що цих перевізники покривають можновладні особи, через що вони безперешкодно працюють в Україні, і зокрема на Львівщині, із порушенням законодавства.

Про це говорили на засіданні «Як необліковану готівку від пасажирських перевезень на Львівщині перекласти в бюджети ОТГ?» у Львівському пресклубі, пише DailyLviv.

 - Ще 2017 року верховний суд ЄС виніс рішення, що Uber не є мобільним додатком, а повіноцінною транспортною компанією, - розповів Андрій Корчинський, голова Асоціації вільних профспілок автотранспортників України. – А тому він повинен у тих державах, де працює, реєструватися як транспортна компанія і виконувати всі відповідні вимоги, у тому числі й сплату податків. З Австрії ця компанія вже пішла, з Італії також – бо їм невигідно працювати за правилами. Але у Львові і Uber, і Bolt, і Uklon почуваються дуже комфортно. Вони не платять ні копійки до бюджету міста, зате водії купують у них патенти від 500 грн. Вигідно!

За словами Андрія Корчинського, профспілки подали три різні законопроєкти до Кабміну з тим, щоб змусити цих іноземних резидентів поважати українське податкове законодавство. Але у Києві ці пропозиції вперто ігнорують.
 
- Ми наполягали і наполягаємо, щоб була тільки місцева реєстрація, тільки місцеві податки. Але міністр інфраструктури Владислав Криклій дав зрозуміти, що цього ніколи  не буде. З ним взагалі неможливо на цю тему говорити, надто він вже любить і підтримує ці компанії, – сказав Андрій Корчинський.

На думку Тараса Греня, заступника голови Львівської ОДА, змусити ці компанії працювати у правовому економічному полі доволі складно. Адже законодавство України має «шпаринки», які дозволяють безперешкодно розвивати такий бізнес і ухилятись від сплати податків.  

- Я глибоко сумніваюсь, що пан Криклій особисто лобіює інтереси Uber чи Uklon, бо це просто йому не під силу. Але є певні системні відносини, і навіть міністр не може щось змінити. На сьогодні це зробити – нереально. Без системних змін у законодавстві, – констатував він.
   
Необхідно насамперед законодавчо сформувати відповідальність у частині легальних перевезень, пояснює Тарас Грень. Чітко прописавши пункти з реєстрації, працевлаштування, податків до того місцевого бюджету, де працює компанія. Але якраз із цими положеннями у нас є проблема на законодавчому рівні.

Учасники засідання зійшися на думці, що така діяльність створює умови для нечесної конкуренції у сфері перевезень таксі.

- Працювати в компанії, зареєстрованій у Львові, яка сплачує податки, або ж відкривати ФОП стає невигідно, –  підсумував розмову Юрій Бунь, доцент  Львівського медичного інституту, кандидат на посаду міського голови Львівської ОТГ. – Водії помалу один за одним переходять до цих «мобільних додатків». І підприємці, які хочуть працювати чесно, не витримують конкуренції й банкрутують. Це - неправильно, правила мають бути однакові для всіх.

"Чорну касу" перевезень облікують: наступного тижня на Львівщині розпочнуть процес запуску електронного квитка.

Львівський лікар пропонує впровадити соціальну картку для громадського транспорту і монорейк.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу