У Львові влаштують «Ярмарок вакансій»

09:48 2 жовтня 2018 р.


Фото: google.com.ua

2 жовтня в межах просвітницької кампанії «Ні – зарплаті в конвертах» Львівський обласний та міський центри зайнятості спільно з «Львівською політехнікою» організують масштабний «Ярмарок вакансій» під гаслом «Працюй в Україні! Працюй легально!».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Ярмарок вакансій» розпочнеться об 11:00 на вулиці Княгині Ольги, 122 у Львові. Майже 50 підприємств, установ та організацій запропонують відвідувачам понад 1300 вільних робочих місць і вакантних понад за понад 80 професіями та спеціальностями».

«Учасники ярмарку вакансій, у тому числі учнівська та студентська молодь, зможуть вивчити можливості працевлаштування, пройти співбесіду з потенційними працедавцями, ознайомитися з послугами державної служби зайнятості, отримати фахові консультації щодо застосування норм чинного законодавства з аспектів зайнятості та трудових відносин. У межах «Ярмарку вакансій» також відбудуться семінари: «Соціально відповідальне ведення бізнесу» та «Легальна зайнятість», – поінформували в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

17:38 11 червня 2021 р.

У Львові збудують європейської якості в`язницю за більше, ніж 1 млрд, - міністр

Міністр юстиції України прокоментував питання будівництва нового слідчого ізолятора у Львові. Денис Малюська зазначив, що кошти на таке будівництво будуть скеровуватись із продажів старих в`язниць у західному регіоні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу