У Львові відбудеться «Ярмарок вакансій»

17:05 1 жовтня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

2 жовтня в межах просвітницької кампанії «Ні – зарплаті в конвертах», Львівський обласний та міський центри зайнятості спільно з «Львівською політехнікою» організують масштабний «Ярмарок вакансій» під гаслом «Працюй в Україні! Працюй легально!».

Про це повідомили в понеділок, 1 жовтня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Ярмарок вакансій» розпочнеться об 11:00 на вулиці Княгині Ольги, 122 у Львові. Майже 50 підприємств, установ та організацій запропонують відвідувачам понад 1300 вільних робочих місць і вакантних посад за понад 80 професіями та спеціальностями».

«Учасники ярмарку вакансій, у тому числі учнівська та студентська молодь, зможуть вивчити можливості працевлаштування, пройти співбесіду з потенційними працедавцями, ознайомитися з послугами державної служби зайнятості, отримати фахові консультації щодо застосування норм чинного законодавства з аспектів зайнятості та трудових відносин. У межах «Ярмарку вакансій» також відбудуться семінари: «Соціально відповідальне ведення бізнесу» та «Легальна зайнятість», – поінформували в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:23 22 червня 2021 р.

На Львівщині на двох дорогах зважують транспортні засоби в русі (відео)

Дорожники завершують роботи із влаштування елементів системи моніторингу за станом доріг та умовами руху - зважування-в-русі WIM на автомобільній дорозі Н-09 Мукачево – Богородчани – Івано-Франківськ - Рогатин – Бібрка – Львів поблизу с. Шоломинь, км 430.

Рубрика: Економіка

11:52 22 червня 2021 р.

Кому найважче знайти роботу на Львівщині - про це повідомили у Центрі зайнятості

На Львівщині зріс середній розмір заробітної плати, зазначений у вакансіях: на початку червня торік фірми і компанії пропонували потенційним працівникам у середньому 7,8 тис. грн, а станом на 01.06.2021 року – 8,2 тис. грн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу