У Львові створено мобільний додаток про місцевих товаровиробників

12:25 3 серпня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Завантажити додаток можна на офіційному веб-сайті дистрибуції програмного забезпечення для пристроїв на операційній системі «Android OS» – «Google Play».

«З метою поширення інформації про продукцію львівських товаровиробників серед населення у різних регіонах України, управління економіки Львівської міської ради створило додаток для мобільної платформи «Android» – «Made in Lviv», – повідомили сьогодні, 3 серпня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Додаток «Made in Lviv» містить контактну інформацію підприємств-виробників продукції різних галузей – адреси, телефони, електронні пошти, веб-сайти, короткий опис про підприємство та фото продукції. Програма доступна для публічного завантаження і є безкоштовною для усіх користувачів вказаної мобільної платформи.

Проект реалізовано на мобільній платформі «Android OS». Завантажити додаток можна на офіційному веб-сайті дистрибуції програмного забезпечення для пристроїв на операційній системі «Android OS» – «Google Play».

Посилання на додаток – https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.nt.madeinlviv.

База даних постійно оновлюється. На сьогодні у додатку розміщена інформація про 154 промислові підприємства м. Львова.

В управлінні економіки ЛМР зазначили: «З огляду на важливість промоції продукції, налагодження взаємовигідних ділових контактів, збільшення обсягів продажу на внутрішньому та зовнішньому ринках, ми запрошуємо керівників львівських підприємств-виробників долучитись до даного проекту шляхом розміщення інформації про підприємство у додатку».

Для цього необхідно надіслати на ver.lviv.mail@gmail.com заповнену коротку інформацію про підприємство: короткий опис про продукцію, яку ви виготовляєте, діючий контактний номер телефону, діючу електронну пошту, діючий сайт підприємства (за наявності), посилання на інтернет магазин підприємства (при наявності), одне фото з підприємства розміром 512*512 або 216*216 (продукція, споруда, на Ваш вибір).

Контактна особа: Юлія Філь, телефон: (032)297-59-80, e-mail: ver.lviv.mail@gmail.com. Адреса: 79008, Львів, площа Ринок, 1, кабінет №531, Львівська міська рада, департамент економічної політики Управління економіки Відділ економічного розвитку».

dailylviv.com

До теми

23:00 21 січня 2022 р.

Мер Львова запропонував будувати патронний завод у Львові

Сьогодні у Львові, у приміщенні Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу, відбулась підсумкова нарада Укроборонпрому за минулий рік. Як зазначило керівництво Концерну, торік виготовлення продукції зросло на 24% або на 7,6 млрд грн, порівняно з 2020 роком.

Рубрика: Економіка

20:45 21 січня 2022 р.

Поліція за мільйон гривень наглядатиме за охоронцями Львівводоканалу

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» уклало угоду з Управлінням поліції охорони у Львівській області на «здійснення контролю за порядком несення служби персоналом охорони».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу