У Львові стартував VI Всеукраїнський форум об’єднань співвласників багатоквартиних будинків

13:28 26 листопада 2015 р.


Фото: tvoemisto.tv

Сьогодні учасники форуму обговорять і напрацюють власні рекомендації щодо ключових аспектів сфери.

«26-27 листопада у Львові відбуватиметься VI Всеукраїнський форум ОСББ. Цьогоріч у заході, який уже традиційно проводить Інститут міста, візьме участь близько 140 голів ОСББ та управлінських компаній зі всієї України, а також представників місцевої влади та виконавчих органів, іноземних експертів у галузі житлового господарства та представників міжнародних організацій», – повідомили сьогодні, 26 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

Директор Інституту міста Олександр Кобзарев зазначив

«Для Інституту міста це вже шостий форум, на який ми збираємо керівників ОСББ з усієї України – і це говорить про те, що така зустріч є популярною і потрібною. Для нас головна задача – це надати комунікаційний майданчик для представників ОСББ, представників влади, міжнародних експертів, для того, щоб вони ділилися знаннями, ідеями, обговорювали найкращі шляхи для розвитку.

Сьогодні все більш очевидним стає те, що лише власник може ефективно управляти своїм майном. Власне, ОСББ – це ті власники, які взяли на себе таку відповідальність. Якщо декілька років тому до них ставились, скажімо так, «неуважно», то сьогодні для них банки розробляють спеціальні продукти, а великі компанії скеровують рекламні бюджети і все більше визнають рушійною силою перетворень у житлово-комунальній сфері.

Існує статистика, яка доводить, що ОСББ є більш ефективні в управлінні в цілому по Україні, що вони більше інвестують в енергозбереження, що, врешті, відображається на витратах кожної сім’ї. Тобто, ОСББ забезпечують краще обслуговування, кращі умови для життя і, в результаті, допомагають людям, які живуть в тих будинках, економити гроші. Ми б хотіли, щоб це стало реальністю в кожному домі, в кожному місті нашої країни».

У перший день форуму учасники матимуть можливість попрацювати в групах – обговорити та напрацювати власні рекомендації щодо ключових аспектів сфери. Йдеться, зокрема, про нові законодавчі реалії, можливості впровадження енергоефективних заходів у будинках, перспективи розвитку управительських компаній, а також реалії та можливості для мешканців малоквартирних будівель в  історичній частині міст.

У рамках першого дня форуму також відбудеться бізнес-брифінг, під час якого партнери заходу представлять корисні для ОСББ продукти та послуги, а також проведуть розіграш цінних подарунків серед учасників. На другий день, у форматі конференції, експерти та офіційні особи обговорюватимуть найактуальніші проблеми в контексті напрацьованих у групах результатів.

У рамках Форуму також відбудеться виставка «Перспективи великих житлових масивів. Проекти подальшого сталого, екологічного, соціального, економічного розвитку великих районів масової забудови в Німеччині» підготовлена за фінансової підтримки Європейської Комісії в рамках німецько-українського проекту «Сталий розвиток житлового господарства в Україні: сприяння місцевому розвитку і посилення ролі громадських організацій». VI Форум ОСББ організовує Інститут міста у партнерстві з Львівською міською радою, Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ), Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», Програмою розвитку ООН в Україні, компаніями «Данфосс-Україна», «Снєжка-Україна», ТОВ «Кан», «Хенкель Баутехнік», ПП «Хвоя Інтегра», ТОВ «Рехау», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Банк Львів». 

dailylviv.com

До теми

15:04 16 травня 2021 р.

Уже чотири мережі не продаватимуть пальне підвищеної якості

Ще щонайменше дві мережі АЗС долучилися до числа тих, хто вирішив призупинити продаж пального підвищеної якості через запровадження урядом граничного рівня торговельної надбавки до середньої ціни бензину і дизпального.

Рубрика: Економіка

11:46 16 травня 2021 р.

Громадянам і резидентам України дозволено туристичний в'їзд до Греції

Уряд Греції дозволив з 14 травня 2021 року в'їзд у країну туристів з 21 країни, до числа яких увійшла Україна. Усі мандрівники перед вильотом повинні заповнити декларацію на урядовому сайті travel.gov.gr.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу