У Львові стартував міжнародний форум «AGROPORT West 2016» (+відео)

14:42 26 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

На летовищі імені Данила Галицького представлятимуть свій потенціал понад 150 компаній-виробників АПК.

«У четвер, 26 травня, у аеропорту «Львів» імені Данила Галицького розпочався один із найбільших заходів аграрної галузі у Східній Європі – Міжнародний форум «Агропорт Захід-2016», –повідомили сьогодні, 26 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Упродовж форуму свій потенціал представлятимуть понад 150 компаній-виробників АПК у Західній Україні. У заходах з приводу урочистого відкриття «AGROPORT West 2016» взяли участь перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський та голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, який зазначив: «Львівщина сьогодні стає аграрним центром не тільки України. Можливості для розвитку аграрного бізнесу у нашій області є найкращими у Східній Європі.Дуже приємно, що такий захід відбувається саме на Галичині, тому що наші традиції фермерства мають найкращі перспективи для розвитку. Ми вважаємо, що саме середні та дрібні господарства повинні стати основою для аграрного виробництва».

За словами Олега Синютки, у рамках проведення форуму виробники не лише мають можливість представити свої досягнення, а й знайти нових бізнес-партнерів. Варто зазначити, один з найбільших галузевих заходів Східної Європи, «AGROPORT 2016» проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації та під егідою Організації Об’єднаних Націй в рамках оголошеного ООН року зернобобових».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини