У Львові стартував «Форум співпраці та партнерства»

12:44 28 квітня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У межах форуму відбудеться виставка «Допомога для розвитку», під час якої усі охочі зможуть особисто поспілкуватися з потенційними партнерами та донорами для проектів.

У п'ятницю, 28 квітня, у Музейно-культурному комплексі «Львіварня» стартував «Форум співпраці та партнерства». Як зазначили у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА, у межах Форуму створюють платформу для комунікації та діалогу між органами місцевого самоврядування, місцевими органами виконавчої влади, неурядовим, громадськими організаціями, міжнародними організаціями, фондами та донорами.

перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський зазначив під час урочистого відкриття форуму: «Співпраця різних гілок влади, бізнесу та громадськості є дуже важливою. Таке співробітництво дає можливість швидко та якісно реалізувати низку важливих для громад, області та країни проектів».

У межах форуму відбудеться три секції, перша з яких – «Міжнародна допомога та проекти – чому, для кого, результати», передбачає розгляд міжнародної допомоги як інструменту інтеграції міжнародного досвіду у практичних проектах регіонального розвитку. Під час другої секції відбудеться дискусія на тему «Соціальна відповідальність бізнесу: розуміння і впровадження» між представниками соціально відповідальних компаній регіону щодо участі у проектах та ініціативах громадського сектору.

У ході третьої секції проведуть майстерні з підготовки та оформлення проектних заявок на програми транскордонного співробітництва, програми розвитку культурних ініціатив ЄС та програми сталого розвитку громад регіону. У межах форуму також відбудеться чергова виставка «Допомога для розвитку», під час якої усі охочі зможуть особисто поспілкуватися з потенційними партнерами та донорами для проектів.

Про це повідомили сьогодні, 28 квітня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

20:46 19 січня 2021 р.

Повний аудит тарифів: перевірятимуть від газу до евакуації авто

Володимир Зеленський доручив заступнику керівника Офісу Президента Кирилу Тимошенку, відповідальному за регіональну політику, зробити повний аудит тарифів у Києві та в усіх областях України.

Рубрика: Економіка

12:08 19 січня 2021 р.

Усі газопостачальні компанії виконуватимуть рішення Кабміну. Навіть РГК Фірташа

Газопостачальні компанії готові виконувати рішення уряду про тимчасове встановлення граничної ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу