У Львові стартувала Міжнародна інвестиційна конференція (програма)

11:40 19 листопада 2015 р.


Фото: lb.ua

У готелі «Citadel Inn» презентують муніципальні й приватні проекти.

«Сьогодні Львів приймає представників відомих іноземних компаній та установ, приватних інвесторів та представників центральної влади, в рамках проведення міжнародного інвестиційного ланчу», – повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

Міський голова Львова Андрій Садовий.зазначив під час відкриття заходу: «У цьому залі зібралися люди, які перемагають. І перед нами є дуже велика амбіція: щоб місто Львів, яке сьогодні всіх гостинно запросило, перейшло на іншу орбіту – орбіту, на якій сьогодні Мюнхен, Відень, Барселона… І найцікавіше, що це все реально зробити. Капіталізувавши, створивши нові робочі місця, ми покажемо надзвичайно якісний приклад для нашої держави, а це дуже важливо сьогодні. Тут є дуже багато мудрих, успішних, талановитих людей, яких хочеться слухати, і в яких варто повчитись. І я обіцяю максимально швидко, в рамках чинного законодавства, впроваджувати їхні сміливі ідеї в життя». 

Нагадаємо, спільний з «Deloitte» інвестиційний захід міськради об’єднав представників іноземних компаній, які вже працюють тут або тільки розглядають можливості інвестувати: приватних та корпоративних інвесторів, фондів та міжнародних фінансових установ, виробничих компаній, які думають над переміщенням виробництва до Львова. Метою заходу є привернення уваги до міста як привабливої для інвестицій локації серед міжнародних корпоративних керівників та надання інформації про ведення тут бізнесу. Захід охоплюватиме презентацію муніципальних та приватних інвестиційних проектів. Серед учасників – представники «Deloitte», «Hyundai Corporation Kyiv», «Daewoo Corporation», «Abris Capital Partners», «Fujikura Automotive Europe SAU», «Ericsson», «European Union Delegation to Ukraine», «Norwegian-Ukrainian Chamber of Commerce», American Chamber of Commerce, Business Park «Optima Plaza» та інших компаній чи установ, а також приватні інвестори й депутати Верховної Ради.

Раніше «Щоденному Львову» повідомили також у прес-службі міської ради:

«Львівська міська рада спільно з компанією «Deloitte» організовує міжнародний інвестиційний захід, який відбудеться в готелі «Citadel Inn» 19 листопада. День інвестора у Львові об’єднає представників іноземних компаній, які вже працюють тут або тільки розглядають можливості інвестувати у Львів: приватні та корпоративні інвестори, фонди та міжнародні фінансові установи, виробничі компанії, які думають над переміщенням виробництва до Львова.

Метою заходу є привернення уваги до Львова як привабливої для інвестицій локації серед міжнародних корпоративних керівників та надання інформації про ведення тут бізнесу. Захід охоплюватиме презентацію муніципальних та приватних інвестиційних проектів. Серед учасників – представники «Deloitte», «Hyundai Corporation Kyiv», «Daewoo Corporation», «Abris Capital Partners, «Fujikura Automotive Europe SAU», «Ericsson, European Union Delegation to Ukraine», «Norwegian-Ukrainian Chamber of Commerce», «American «Chamber of Commerce», «Business Park «Optima Plaza» та інших компаній чи установ, а також приватні інвестори й депутати Верховної Ради.

Програма

09:00 – реєстрація учасників та вітальна кава

09:30 –  вітальна промова міського голови Львова пАндрія Садового

09:45 – «Оновлення у сфері економічних і політичних реформ в Україні» (керуючий партнер «Deloitte CIS» Андрій Булах)

10:15 – «Інвестиційний клімат в Україні» (президент Американської торговельної палати

Енді Гундер)

10:45 – «Львів: Ваш невідкритий бізнес-напрям» (керівник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міської ради Ольга Сивак,

11:15 – перерва на каву

Презентації інфвестиційних проектів

11:45 – «CTPark Львів: Проект індустріального парку» головний виконавчий директор, CTP Ремон Л.Вос)

12:00 – проект конгрес-центру у Львові (муніципальний проект) (директор «Lviv Convention Bureau» Ліна Остапчук)

12:15 – «Креативний Квартал: ІТ, освітній та культурний центр» (засновник проекту

Ілля Кенігштейн)

12:30 – «Бізнес-центр «Оптіма Плаза» класу А» (директор «Оптіма Плаза» Віталій Ломакович)

12:45 – презентація інвестиційного проекту теплиць (менеджер з маркетингу та продажу «Galicia Greenery» Мікель Хондерс)

13:00 – «Підземний паркінг (муніципальний проект)» (керівник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міської ради Ольга Сивак»

13:15  «Обід в ресторані Citadel Inn».

Як інформував «Щоденний Львів», у Міжнародній інвестиційній конференції в готелі «Citadel Inn», візьме участь комісар ЄС з питань розширення і політики сусідства Йоханнес Хан.

dailylviv.com

До теми

13:58 12 травня 2021 р.

Шахтарям Львівщини перерахували 197 млн грн боргу із заробітної плати

Сьогодні, 12 травня, на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли кошти з державного бюджету в сумі 197 млн грн для погашення заборгованості із виплати заробітної плати шахтарям.

Рубрика: Економіка

12:45 12 травня 2021 р.

На Львівщині продають водонапірну вежу і ще майже 20 будівель

В межах малої приватизації у Львівській області готуються аукціони з продажу 19 об’єктів нерухомості, більшість з яких - нежитлові будівлі. Взяти участь в аукціонах може кожен охочий Нові пропозиції з’являються щотижня.

Рубрика: Економіка

20:35 11 травня 2021 р.

Найбільше родовище газу знайшли у Польщі біля Перемишля

Польська нафтогазова компанія (PGNiG) провела додаткові свердління в регіоні Підкарпаття на південному сході Польщі. Унаслідок цих робіт виявлено додаткових 50 мільйонів кубометрів газу на покладах у Перемишлі, Миротині та Кульні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу