У Львові стартує друга хвиля сприяння в розвитку власної справи

14:10 21 грудня 2016 р.

Заяви на участь у проекті «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка населення, яке постраждало внаслідок конфлікту в Україні» прийматимуть до 30 грудня.

У прес-службі міськради повідомили сьогодні, 21 грудня, що у Львові стартує друга хвиля проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка населення, яке постраждало внаслідок конфлікту в Україні». Його організатори – «Клуб ділових людей» і Міжнародна організація з міграції (МОМ), а фінансову підтримку надає йому уряд Великої Британії в партнерстві з Міністерством міжнародного розвитку (DFID).

У межах проекту учасники пройдуть кілька етапів – подання заявки з детальним описом власної бізнес-ідеї, дводенне бізнес-навчання з організації та розвитку власної справи, консультаційний супровід бізнес-експертів для створення грамотного бізнес-плану, конкурс бізнес-планів та розподілення грантових коштів до 55 тисяч гривень для кожного проекту. До участі в проекті запрошують внутрішньо переміщених осіб (65% учасників проекту), місцевих мешканців Львова та області (перевага в учасників АТО та членів їхніх сімей). 

Заяви на участь у проекті «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка населення, яке постраждало внаслідок конфлікту в Україні» прийматимуть до 16-ї години 30 грудня 2016 року. Для того, щоб взяти участь у відборі, достатньо заповнити анкету учасника (дистанційно або в офісі Клубу Ділових Людей) та надати пакет необхідних документів. 

Результати відбору, який здійснюватиме комісія МОМ, будуть оголошені в першій половині січня 2017 року. Участь у проекті – безкоштовна. Ті, хто вже отримували допомогу від МОМ, повторно в проекті участь не беруть.

Місце проведення проекту: Львів, вулиця Зелена, 109. Бізнес-навчання відбуватиметься у січні-лютому 2017 року (дати проведення узгоджуються).

Посилання на сторінку проекту: http://www.bc-club.org.ua/event-details/event/2011.html

Попередня анкета за посиланням: https://goo.gl/9QzlFR

Деталі: +38 (098) 319 57 70, +38 (093) 514 23 97

Про це повідомили сьогодні, 21 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:01 25 січня 2021 р.

Як обрати страховий поліс КАСКО: визначаємо пріоритети

Універсальним способом захисту власного автомобіля від усіх негараздів є КАСКО. Цей термін означає комплексне страхування від можливих ризиків під час експлуатації транспортного засобу. І справді, сьогодні страхові компанії пропонують великий перелік ситуацій.

Рубрика: Економіка

15:07 25 січня 2021 р.

У Львівській облраді хочуть передати газотранспортні мережі у власність громад

А також відкликати ліцензії в тих газопостачальників, які встановили найвищу спекулятивну маржу задля отримання надприбутків в умовах карантинних обмежень і зменшення доходів громадян.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу