У Львові ще не визначилися зі впроваджувачем електронного квитка на транспорті

10:32 16 лютого 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, робоча група з питань впровадження системи безготівкової оплати за проїзд у міському пасажирському транспорті закінчила конкурс на вибір оптимальної моделі впровадження системи безготівкової оплати за проїзд у міському пасажирському транспорті нашого міста.

У прес-службі ЛМР повідомили сьогодні, 16 лютого, «Щоденному Львову», що , робоча група з питань впровадження системи безготівкової оплати за проїзд у міському пасажирському транспорті закінчила конкурс на вибір оптимальної моделі впровадження системи безготівкової оплати за проїзд у міському пасажирському транспорті нашого міста. В повідомленні також конкретизують:

За результатами проведеного конкурсу робоча група вирішила визнати найбільш ефективними такі моделі впровадження системи безготівкової оплати за проїзд у міському пасажирському транспорті міста Львова: підписання угоди про концесію між Львівською міською радою та партнером згідно із Законом України «Про концесії». створення комунального підприємства Львівської міської ради та фінансування проекту за рахунок коштів бюджету та кредитних коштів ЄБРР. Робоча група у відповідності до критеріїв відбору пропозицій визнає найкращими пропозиції, що були представлені ТОВ «IBA-Україна» та ТОВ «СофтСерв – Муніципальні технології».

Робоча група рекомендуватиме зазначеним суб‘єктам підприємницької діяльності взяти участь у подальших тендерних процедур на вибір партнера у проекті реалізації системи автоматизованої оплати та контролю проїзду у місті Львів. Робоча група відзначає пропозицію ТОВ «Українська платіжна система» в частині запропонованої мережі реалізації засобів оплати за проїзд у громадському транспорті та пропонує зазначеному суб‘єкту підприємницької діяльності виступити у якості субпідрядника за даним напрямком діяльності.

Робоча група вирішила підготувати «дорожню карту» реалізації проекту системи безготівкової оплати за проїзд у міському пасажирському транспорті міста Львова відповідно до рекомендованих моделей впровадження та пропозиції щодо технічного завдання на постачання, встановлення та технічне обслуговування системи автоматизованої оплати та контролю проїзду у місті  Львів. Нагадаємо, в рамках конкурсу на вибір оптимальної моделі впровадження системи безготівкової оплати за проїзд у міському пасажирському транспорті міста Львова надійшло 11 пропозицій.

Серед конкурсантів такі компанії: 

ТОВ «ІВА-Україна» (м. Київ), 

ТОВ «Українська Платіжна Система» (торговельна марка «EasyPay»), 

Консорціум «Астек» (м. Київ), 

«Gemicle Inc.» (м. Вінниця), 

Emoney Groop, BV (м. Прага),

ТОВ «МСТ Рівне» (від «MST Global» Корея),

ТОВ «Автор» (м. Київ),

AVISTA Ltd. (м. Варшава) Компанія групи Scheidt&Bachmann,

ТОВ «СофтСерв – Муніципальні технології» (м. Львів),

ТОВ «Дата Стрим» («АльфаПей», м. Харків),

Підприємство «Візор-21» (м. Луцьк)».

dailylviv.com

До теми

23:44 16 вересня 2021 р.

З 1 жовтня електроенергія від постачальника останньої надії подорожчає вдвічі

Тариф на послуги постачальника електроенергії "останньої надії, яким зараз є "Укргідроенерго", у 4 кварталі цього року зросте майже вдвічі - до 1238 грн за МВт-год.

Рубрика: Економіка

23:21 16 вересня 2021 р.

У Львові збудують три індустріальні парки

Мер Львова Андрій Садовий та його перший заступник Андрій Москаленко презентували міністру розвитку громад та територій України Олексію Чернишову концепцію розвитку трьох індустріальних парків у місті. Також розповіли про етапи реалізації цих проєктів й інвестиції в них. Відтак міністр висловив свою цілковиту підтримку планів Львова.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу