У Львові розпочався міжнародний економічний форум

12:00 1 листопада 2018 р.


Фото: dyvys.info

У четвер, 1 листопада, на «Арені-Львів» стартувала масштабна економічна подія – XVIII Міжнародний економічний форум.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Цьогорічний девіз форуму – «Львівщина – хаб можливостей!» –об’єднав представників дипломатичних та бізнес-делегацій з України та закордону».

Перший віце-прем'єр-міністр України й міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів зазначив: «Економічний форум – це підтвердження сили, непереможності та успішності нашої держави України. Традиційно Львівщина, яка за останні 3 роки став хабом науки, технологій, інновацій, промислового виробництва, індустріальній та економічній сферах. Такі події – це історичний факт перемоги, факт історії успіхи держави в багатовекторних викликах сьогодення».

«У перший день форуму учасники говоритимуть про нову промислову політику України, монетарну політику як фінансову базу індустріалізації, експортну стратегію Львівщини та нові можливості та переваги Львівщини у напрямку високотехнологічних інвестицій. Другий день відбуватиметься на різних локаціях у секціях «Єврорегіон Карпати: Львівщина як засновник нової форми інтеграції Україна-ЄС», «Туристичний Маркетплейс Львівщини», «Аграрна Львівщина в експортних потоках світу», «Формула енергонезалежності» й «Львівщина-транспортно-логістичний ХАБ». Участь у форумі візьме понад 2,5 тисячі учасників із України та закордону», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу