У Львові розпочали масштабне дослідження ІТ ринку міста

18:38 12 листопада 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У прес-службі ЛМР повідомили в середу «Щоденному Львову»: «Львівський кластер інформаційних технологій, спільно з соціологічною агенцією «Фама» та ЛМР, розпочав масштабне дослідження ІТ ринку Львова, аби краще вивчити структуру ринку, отримати його актуальні характеристики, оцінити наявний та потенційний людський капітал, залучений до роботи в індустрії, можливості й слабкі сторони сфери у Львові».

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 12 листопада, «Щоденному Львову»: «Львівський кластер інформаційних технологій, спільно з соціологічною агенцією «Фама» та ЛМР, розпочав масштабне дослідження ІТ ринку Львова, аби краще вивчити структуру ринку, отримати його актуальні характеристики, оцінити наявний та потенційний людський капітал, залучений до роботи в індустрії, та можливості й слабкі сторони сфери у Львові».

«За останні роки ІТ індустрія в Україні зміцнилась, а кількість компаній продовжує зростати. Спокій та стабільність західного регіону та його високий кадровий потенціал дозволяють саме Львову розвивати ІТ галузь найстрімкіше в країні. Відтак, ІТ сфера Львова впевнено крокує в майбутнє, а місто стає все більш сучасним та цікавим для українського та європейського бізнесу. У цьому вбачаємо актуальність та необхідність дослідження ІТ індустрії», – розповідають у Львівському кластері ІТ та бізнес-послуг.

Опитування, що проводять серед львівських ІТ компаній, дозволить оцінити, які за способом реалізації діяльності компанії переважають на ринку індустрії (аутсорсинг, аутстаффінг, продуктові компанії) та яку кількість працівників залучено до роботи, сформувати соціальний портрет ІТ працівника, зважаючи на те, які саме спеціалісти працюють у компаніях, з яким рівнем кваліфікації та досвідом роботи. Також дослідження допоможе максимально точно оцінити теперішнє становище індустрії ІТ у Львові та спрогнозувати перспективи розвитку галузі на найближчі роки.

dailylviv.com

До теми

15:51 18 травня 2021 р.

Спарроу Парк Львів на Сигнівці дасть тисячу робочих місць і проіснує 30 років

Земельна ділянка загальною площею 18,8242 га, на якій створено індустріальний парк "Спарроу Парк Львів", розташована в межах міста Львова (промислова зона "Сигнівка").

Рубрика: Економіка

15:32 18 травня 2021 р.

Доставка продуктів – гарантії від найбільшої торговельної мережі

Останній рік нам красномовно продемонстрував, що варто звикати до нових умов, коли не можна без остраху виходити на вулиці, перебувати в натовпі, користуватися громадським транспортом, ходити до магазину за покупками.

Рубрика: Економіка

12:06 18 травня 2021 р.

Санаторій у Трускавці переплатить за курятину понад 100 тисяч гривень

Спеціалізований трускавецький санаторій «Батьківщина», що підпорядковується Міністерству соціальної політики, закупив курятину за цінами, що на чверть вищі ринкових.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу