У Львові розпочалася конференція власників і менеджерів аутсорсингових компаній

17:35 26 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

У роботі «Lviv Outsourcing Forum 2016» беруть участь близько 300 учасників.

«Сьогодні, 26 березня, у Львові розпочався «Lviv Outsourcing Forum» – конференція для власників і топ-менеджерів аутсорсингових компаній України», – повідомили сьогодні, 26 березня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Цьогорічна подія називається «Неперервні зміни – адекватність ринку» та покликана стати майданчиком для обміну досвідом, напрацювати способи вирішення наболілих проблем, з якими стикаються експерти-практики, власники та директори компаній. Учасників форуму привітав міський голова Львова Андрій Садовий. 

У «Lviv Outsourcing Forum 2016» беруть участь близько 300 учасників – власників та топ-менеджерів IT-аутсорсингових компаній розміром від 20 до 800 працівників. Захід проходить у готелі «Дністер» та ділиться паралельно на чотири  потоки: «Outsourcing & Outstaffing», який цікавий власникам та топ-менджменту малих та середніх аутсорсингових компаній від 80 до 200 працівників; «Outsourcing Business», де говорять про стратегію компанії, стабільність, інвестиції, можливості ринку в Україні, вихід на нові ринки, це цікаво власникам та топ-менджменту середніх аутсорсингових компаній від 80 працівників; «BDSM» («Business Development, Sales and Marketing»), на якому розповідають про розвиток бізнесу, продажі, маркетинг, управління фінансами та підтримання відносин з клієнтами; «Evolution» – про фінанси, «H»R, юриспруденція, інфоструктура, «PDS 2.0», це цікаво менеджерам, пов’язаним з «Finances», «HR», «Law» та власникам компаній, що виконують супутні ролі.

Загалом на події прозвучить 45 доповідей від 45 експертів та 6 панельних дискусій на актуальні теми для IT-галузі. Детальніше із програмою можна ознайомитися на сайті http://liof.org/».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів