У Львові протестують працівники льонокомбінату

14:45 20 січня 2020 р.

  • 0


Фото: radiotrek.rv.ua

Десятки автобусів із працівниками рівненського льонокомбінату вирушили в понеділок, 20 січня, вранці до Львова пікетувати Західне управління Держприкордонслужби.

Про це повідомили на порталі оперативних новин «Varta1». Там також розповіли, щ акція протесту розпочалася біля львівського аеропорту й була продовжена біля pахідного управління Держприкордонслужби.

Причина протесту – капітан Держприкордонслужби Ольга Кардаш не впустила у львівському аеропорту до України чотирьох турецьких фахівців, запрошених льонокомбінатом для навчання працівників.

Зі свого боку відділ комунікацій зі ЗМІ Держприкордонслужби поширив інформацію про те, що запрошені громадяни Туреччини "не змогли пред’явити запрошення, не мали зворотних квитків та відповідей на елементарні питання".

Нагадаємо, Рівненський льонокомбінат обіцяв, що в понеділок вимагатиме у Львові «голову» прикордонниці за видворення турків.

Як інформував «Щоденний Львів», медики протестували у Львові через низькі зарплати.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:45 19 лютого 2020 р.

У Львівській ОДА оголосили конкурс інвестпроєктів

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації розпочинає в межах реалізації «Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області» конкурс інвестиційних проектів.

Рубрика: Економіка