У Львові продовжили ще на рік дію програми сприяння товаровиробникам

14:00 30 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

На сесії ЛМР передбачили надання права на коригування орендної плати за землю, яка використовується для виробничо-технологічних потреб 19-х промислових підприємств, із застосуванням понижуючого коефіцієнта.

«Львівська міська рада погодила внесення змін до Програми сприяння розвитку львівських товаровиробників», – повідомили сьогодні, 30 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Так, дію програми продовжать і на наступний, 2016, рік. Окрім цього, передбачається надання права на коригування орендної плати за землю, яка використовується для виробничо-технологічних потреб львівських промислових підприємств, із застосуванням понижуючого коефіцієнта. Йдеться про 19 установ.

Керівник департаменту економічної політики ЛМР Ірина Кулинич відзначила: «Відповідним проектом ухвали ми допомагаємо львівським виробникам – найбільшим промисловим підприємствам, які мають в оренді земельні ділянки, – підтримати їхню діяльність, оскільки орендна плата є непомірно високою, що адже і земельні ділянки є дуже великими».

А міський голова Львова Андрій Садовий підкреслив: «Йдеться винятково про ті підприємства, які потребують велику територію для виробничо-технологічного циклу. І ця сьогоднішня плата за землю насправді є для них непідйомною. Натомість, для міста дуже важливо, щоб ці підприємства працювали, щоб там були робочі місця, тому що ми отримуємо від них податки. Тож як місто ми повинні йти на зустріч».

dailylviv.com

До теми

21:27 19 жовтня 2020 р.

Чия Нафтуся? У Трускавці вимагають повернути свердловини від приватників у комунальну власність (відео)

Постанова Трускавецької міської ради про вирішення цього питання є ще від 9 листопада 2017 року. Проте – на папері. А в реальному житті вона не діє.

Рубрика: Економіка

12:12 19 жовтня 2020 р.

У ПП „Краківець-Корчова“ готуються обговорити збільшення квот на вантажоперевезення між Україною і Польщею

Міністри інфраструктури України та Польщі на початку листопада проведуть переговори із залученням профільних відомств щодо проблем вантажоперевезення та збільшення квот.

Рубрика: Економіка

11:29 19 жовтня 2020 р.

Як у Трускавці розвиватимуть гідромінеральну базу

Сьогодні, 19 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Збереження і розвиток гідромінеральної бази – основа становлення м. Трускавець як курорту міжнародного рівня".

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу