У Львові продали «Оперу Пасаж»

15:17 25 січня 2016 р.

  • 0


Фото: astor-ua.com.ua

Закінчена оборудка з продажу фінським інвесторам торгової галереї «Опера Пасаж» у Львові (загальна площа – 4 412.5 кв. м, орендована площа – 2 800 кв. м).

Про це повідомила компанія "DTZ-Україна".

Володимир Мисак, директор департаменту ринків капиталу в компанії "DTZ Україна", зазначив: "Продаж «Опера Пасаж» є показником зростаючого інтересу інвесторів до української комерційної нерухомості".

У цій оборудці "DTZ Україна" представляла інтереси фінських інвесторів.

Довідка
«Опера Пасаж» - це сучасна торгова галерея у центрі Львова. Споруда XIX століття, розташована навпроти Національного театру опери і балету, була реконструйована в мультифункціональний комплекс, який включає торгову частину, офісні приміщення і житлові апартаменти. 

Єдиний комплекс «Опера Пасаж» створений через об'єднання двох історичних будинків у Львові. Споруда на Проспекті Свободи, 27 була приєднана до будинку на вулиці Курбаса 6, утворивши критий пасаж.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:05 9 грудня 2019 р.

На Львівщині більше заплатили податку на доходи фізосіб

Упродовж січня-листопада 2019 року платники податків Львівщини сплатили до державного та місцевих бюджетів 12077 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб (далі ‒ ПДФО). Це на 2084,5 млн. гривень або на 20,9% більше, аніж у тому ж періоді торік (у січні-листопаді 2018 року – 9992,5 млн. гривень).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу