У Львові презентували карту об’єктів бюджету розвитку

16:48 24 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Команда ЛКП «Міський центр ІТ» презентувала оновлення на «Геопорталі Львова».

Про це повідомили в середу, 24 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Відтепер на сайті можна переглянути карту, на якій відображено понад 1000 об’єктів міста, роботи по яких фінансуються на коши бюджету розвитку у 2018 році. З метою забезпечення зручності використання карти, є панель з фільтрами. З її допомогою проекти можна відібрати за різними ознаками: бюджетний рік (на «Геопорталі» також опублікована інформація про об’єкти, що фінансувались у 2017 році), категорія проекту (сфера життя міста, в рамках якої реалізовується проект: транспортна інфраструктура, освіта, житло, охорона здоров’я тощо), спосіб виконання проекту (капітальний ремонт, реконструкція, будівництво тощо), розпорядник коштів (структурний підрозділ Львівської міської ради, який відповідає за впровадження проекту). Завдяки застосуванням цих фільтрів, можна цільово обирати ту інформацію, яка є найбільш цікавою».

«Окрім того, обравши конкретний проект на карті, можна детальніше ознайомитись з інформацією про нього: назва проекту, адреса його розташування, категорія, до якої він належить, хто є розпорядником бюджетних коштів щодо робіт по цьому проекту, яка сума коштів передбачена в бюджеті розвитку на 2018 рік, а також скільки коштів уже витрачено (станом на початок вересня 2018 року). Детальніше ознайомитись з картою об’єктів бюджету розвитку можна за посиланням», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:38 11 червня 2021 р.

У Львові збудують європейської якості в`язницю за більше, ніж 1 млрд, - міністр

Міністр юстиції України прокоментував питання будівництва нового слідчого ізолятора у Львові. Денис Малюська зазначив, що кошти на таке будівництво будуть скеровуватись із продажів старих в`язниць у західному регіоні.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу