У Львові подорожчали ритуальні послуги

13:35 23 листопада 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення «Про встановлення ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» тарифів на ритуальні послуги».

Як повідомив, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Роман Панасюк, перелік ритуальних послуг приводиться у відповідність до законодавства і їх вартість в середньому зростає на 20%, у зв’язку із збільшенням заробітної плати. Йдеться про встановлення тарифів ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» на здійснення ритуальних та похоронних функцій.

Якщо оформлення свідоцтва на поховання становило 4,50 гривень, а тепер буде становити 5,30 гривень, тобто ріст на 17,8%. Максимальна ціна копання могили (при різних умовах взимку та влітку) була 1873 гривень, а тепер буде 2279 гривень – ріст більше 20%. Запайка цинкової труни коштувала 461 гривень, а тепер буде 472 гривень – ріст на 2,3%.

Про це повідомили в п’ятницю, 23 листопада, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:23 22 червня 2021 р.

На Львівщині на двох дорогах зважують транспортні засоби в русі (відео)

Дорожники завершують роботи із влаштування елементів системи моніторингу за станом доріг та умовами руху - зважування-в-русі WIM на автомобільній дорозі Н-09 Мукачево – Богородчани – Івано-Франківськ - Рогатин – Бібрка – Львів поблизу с. Шоломинь, км 430.

Рубрика: Економіка

11:52 22 червня 2021 р.

Кому найважче знайти роботу на Львівщині - про це повідомили у Центрі зайнятості

На Львівщині зріс середній розмір заробітної плати, зазначений у вакансіях: на початку червня торік фірми і компанії пропонували потенційним працівникам у середньому 7,8 тис. грн, а станом на 01.06.2021 року – 8,2 тис. грн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу