У Львові планують дореставрувати шість і почати відновлювати ще шість храмів. Перелік

11:17 4 лютого 2021 р.

Фото до новини

Щороку з бюджету розвитку Львова виділяють десятки мільйонів гривень на реставраційні роботи із збереження та відновлення сакральних споруд міста. Так, у планах на цей рік роботи у 12 храмах. Частина з них — це перехідні об'єкти з минулих років.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«Нам треба завершити роботи і віддати борги за ремонтні роботи у Гарнізонному храмі (вул. Театральна). Тут роботи з реставрації головного фасаду ще мають бути закінчені. Також треба завершити роботи в храмі св. Івана Золотоустого (вул. Лисенка), пасувало б продовжити роботи на Домініканах (нині храм Пресвятої Євхаристії, пл. Музейна, 1), треба дослідити підземелля костелу св. Миколая (нині храм Пресвятої Богородиці, що на вул. Грушевського, 2), і також маємо розрахуватися за роботи у храмі св. Климентія Шептицького (костел св. Казимира), що на вул. Кривоноса.

Щодо нових об'єктів, то пропонуємо на цей рік:

    Церкву св. Анни, що на вул. Городоцькій. Є ПКД.
    Храм Покрови Пресвятої Богородиці, що на вул. Личаківська. Мова йде про ремонт дзвіниці.
    Храм Климентія Папи, що на вул. Чупринки. Тут проблема з підпірною стінкою і вхідними сходами.
    Каплицю Трьох Святителів, що на вул. Руській.
    Храм св. Софії, що на вул. Франка.
    Храм св. Йосафата, що на вул. Замарстинівській", — розповіла Лілія Онищенко, начальниця управління охорони історичного середовища ЛМР.Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів