У Львові пів сотні інспекторів з паркування полюють за автомобілями-порушниками: 71 забрали

22:00 21 листопада 2022 р.

Фото до новини

За минулий тиждень інспектори з паркування оштрафували 5 288 водіїв за порушення правил зупинки/стоянки авто, на загальну суму 1 887 260 грн.

Кошти від сплати штрафів надходять до міського бюджету Львова. Про це повідомили в управлінні безпеки Львівської міської ради, пише Dailylviv.com.

Мінімальний розмір штрафу – 340 грн. Але, залежно від специфіки правопорушення, він може збільшуватися до 680 грн. Якщо ж водій-порушник не сплачує штраф впродовж 10 днів, то сума подвоюється.

«Водіїв штрафують і за несплату послуг платного паркування. У такому випадку накладається штраф у 20-кратному розмірі від вартості години паркування», – додали в управлінні безпеки ЛМР.

Також,  через порушення правил стоянки, за минулий тиждень на арештмайданчик евакуювали 71 автомобіль.

«До інспектування на вулицях міста залучено 50 інспекторів з паркування. Кожен з них щоденно оформляє в середньому 35 повідомлень про притягнення водіїв до адміністративної відповідальності. У цьому році, станом на 7 листопада, від сплати штрафів до міського бюджету надійшло понад 35 млн грн», – додали в управлінні безпеки ЛМР.

Львівська міська рада вкотре закликає водіїв не паркувати свої авто з порушенням правил дорожнього руху, зокрема, під знаком «зупинка заборонена», «стоянка заборонена», на перехрестях. Хаотичне паркування ускладнює дорожній рух, а також, в умовах воєнного стану, проїзд спецтранспорту, який забезпечує життєдіяльність міста та допомагає Збройним силам України.

15 нових майданчиків у Львові для паркування авто. Адреси і безплатні години

нспектори з паркування оштрафували водіїв у Львові на 12,5 млн. гривень

У Львові побільшає зон для паркування

На кільці вулиць Липинського – Б. Хмельницького евакуатор забиратиме припарковані авто

Паркування 44 автівок перед будівлею ЛОР і ЛОДА буде платним, - Львівська міськрада

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини