У Львові оголосили конкурс інвестиційних проектів для учасників АТО

15:15 20 листопада 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації інформує в межах реалізації «Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО» про оголошення конкурсу інвестиційних проектів з 20 листопада 2018 року.

Підприємці-учасники АТО зможуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках та кредитних спілках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА. Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні мати статус учасника АТО та офіційну прописку на території Львівської області, створити бізнес-план (інвестиційний проект) і взяти участь у навчанні у межах проекту міжнародного фонду «Відродження», «Новий відлік» або покласти на свій банківський рахунок 20% від очікуваної суми кредиту.

Для участі у конкурсі необхідно подати інвестиційні проекти з такими розділами: вид діяльності, наявні чи потенційні виробничі можливості, наявний чи потенційний кадровий склад, конкретний напрямок використання кредитних коштів, очікуваний фінансово-економічний ефект від реалізації проекту, очікувані ринки збуту продукції та послуг. Загальний обсяг інвестиційного проекту не повинен перевищувати 15 сторінок.

Учасникам конкурсу необхідно документи подати в департамент економічної політики обласної державної адміністрації з 20 листопада по 20 грудня 2018 року за адресою: Львів, вулиця Винниченка, 18, кабінет №425. Максимальна сума кредиту – 300 тисяч гривень терміном на три роки.

Розмір часткового відшкодування відсоткової ставки складає 14 % річних. Детальні умови участі у конкурсні визначені в положеннях Програми, яка розміщена на офіційній інтернет-сторінці Львівської обласної ради. Детальну інформацію також можна отримати за телефоном 2-999-279.

Про це повідомили у вівторок, 20 листопада, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

07:16 15 червня 2021 р.

У Львові відклали дозвіл на скандальне будівництво багатоповерхівки в історичному ареалі

Виконавчий комітет Львівської міської ради 14 червня переніс питання про затвердження містобудівних умов та обмежень ОСББ «Грушевський» на будівництво житлового будинку на вул. Ємельяна Поповича, 6 поблизу проспекту Шевченка у Львові.

Рубрика: Економіка

12:37 14 червня 2021 р.

Комунальне АТП №1 у Львові тимчасово обслуговуватиме 4 маршрути

Відповідно до рішення виконавчого комітету Львівської міської ради «Про укладення тимчасових договорів», управління транспорту ЛМР укладе відповідні договори з ЛК АТП №1 на автобусні маршрути № 55, 56, 36А, 57.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу